7000 TL Kulaklık önerisi

Bütçe
7000

Mert Kalkan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben yeni kablosuz kulaklık almaya karar verdim. 4 sene Cloud 2 kullandıktan sonra kafamda 3 model var hangisi daha iyi fikir verebilir misiniz?

HyperX Cloud 2 Wireless.
Logitech G733.
SteelSeries Arctis 7+ Wireless.

Arctis 7+ alın. Yıllarca sorunsuz ve konforlu bir şekilde kullanırsınız.

Mikrofonuna kötü deniyor ses seviyeside HyperX kadar iyi değil deniyor CS, Rainbow tarzı oyunlar oynuyorum

Arctis 7+ en iyisi.

Mikrofonuna kötü deniyor ses seviyeside HyperX kadar iyi değil deniyor CS, Rainbow tarzı oyunlar oynuyorum

Ayarlarıyla uğraşmak istemiyorum kulaklığın tak çalıştır seviyorum

Mikrofonuna kötü deniyor ses seviyeside HyperX kadar iyi değil deniyor CS, Rainbow tarzı oyunlar oynuyorum.

Ayarlarıyla uğraşmak istemiyorum kulaklığın tak çalıştır seviyorum.

Yaklaşık 3 yıl Arctis 5 kullandım ( şu an satışta, satarsam Arctis 7+ alacağım ) ses karşı tarafa kaymak gibi gidiyor. Hiç olumsuz bir tepki almadım bugüne kadar. Ses kalitesi ve seviyesi de gayet iyi ve yeterli. Bozulma, cızırdama, bass / tiz dengesizliği vs. hiçbirini yaşamadım. Yazılımından da istediğin gibi özelleştirebiliyorsun. Ben kullandığım süre boyunca çok memnun kaldım. Takdir sizin.

Arctis Nova 7 veya HS 80 Wireless bakabilirsin. Dediklerin arasında Arctis 7 bence.

Arctis Nova Pro kullanıyorum gayet iyi 1.5 senedir kullanıyorum. Padleri döküldü onlar yerine WC'nin herkesin önerdiği padleri var onları alacağım.

Arctis Nova Pro kullanıyorum gayet iyi 1.5 senedir kullanıyorum. Padleri döküldü onlar yerine WC'nin herkesin önerdiği padleri var onları alacağım.

Hocam deri padler uzun kullanımda illaki dökülüyor sanırım bir çözümü yok. Yine iyi dayanmış. Bu arada kulaklığın mikrofonundan memnun musun? Çok kötü diyor millet.

Hocam deri padler uzun kullanımda illaki dökülüyor sanırım bir çözümü yok. Yine iyi dayanmış. Bu arada kulaklığın mikrofonundan memnun musun? Çok kötü diyor millet.
Bende ayrıca HyperX quadcast var pc için kullanmıyorum ama PS5'te kullanırken fena değil. Ortanın üstü derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı