7000 TL Masaüstü PC Önerisi

arkadaşlar bütün yorumları okudum herkes amd işlemci demiş bilmediğim için soruyorum.Amd işlemciler için hep sorunlu diyorlardı,o işlemcilerde oyun sıkıntısı falan mı ne çıkıyormuş o sorun düzeldi mi?
Yoksa bunlar hep aldatmaca mı bende youtubedan amd ryzen 2600 ile 1060 6 gb baktığımda çok güzel sistem olduğuna kanaat getirdim aslında bakılırsa

Bakın güvenilir siteler şunlardır:
ITOPYA, İnventus, Sinerji, Nanokatalog, Hepsiburada, Webdenal, Yukko, Teknolojipazar, Teknobiyotik, İncehesap.
Aklıma gelenler ve kesin olanlar bunlar.

arkadaşlar bütün yorumları okudum herkes amd işlemci demiş bilmediğim için soruyorum.Amd işlemciler için hep sorunlu diyorlardı,o işlemcilerde oyun sıkıntısı falan mı ne çıkıyormuş o sorun düzeldi mi?
Yoksa bunlar hep aldatmaca mı bende youtubedan amd ryzen 2600 ile 1060 6 gb baktığımda çok güzel sistem olduğuna kanaat getirdim aslında bakılırsa
Ryzen işlemciler hem güçlü hemde fiyat performans işlemcidir, güvenebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukko daha önce hiç duymadım hocam. Piyasanın çok altında. Pek güven vermedi açıkça. Sizin bir alışveriş deneyimini oldu mu?
Oldu kardeşim. Ben de önce güvensiz bulmuştum ama çok iyidir ve ucuzdur.

Araştırmadan gelip cahil cahil konuşmayın.

Dosya Ekleri

• Yukko.PNG
    Yukko.PNG
    114,9 KB · Görüntüleme: 51
  • yukko 2.PNG
    yukko 2.PNG
    253,7 KB · Görüntüleme: 48
Onlar Ryzen'den önceydi, Ryzen serisi şu an İntel'den daha başarılı, sadece 1080P'de ufak bir tek çekirdek performans eksiği var onu da 9. nesilde gidereceklerine gönülden inanıyorum.

Onlar Ryzen'den önceydi, Ryzen serisi şu an İntel'den daha başarılı, sadece 1080P'de ufak bir tek çekirdek performans eksiği var onu da 9. nesilde gidereceklerine gönülden inanıyorum.
Tek çekirdek performansında Intel daha iyi ama ileriye dönük güçlü bir sistem için Ryzen öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı