7000TL oyuncu koltuğu önerisi

EnsarT57

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle selamlar, 1.75 boyunda 80 kiloyum; 7 bin TL'ye kadar koltuk önerilerinizi bekliyorum. Aklımda xDrive Toryum var, önerir misiniz? Ya da önereceğiniz model var mı?

Buradan bakmanizi oneririm. Modeller hakkinda bilgi sahibi degilim.

Hocam şu an bu modele bakıyorum hoşuma gitti bu fiyata alınır mı?

Selam. Geçen günlerde XMAX markasının oyuncu koltuğunu aldım. Teknosadada HP Citadel oyuncu koltuğunu test etmiştim. Eğer HP Citadel gibi kaliteli etli butlu bir koltuk almayacaksan oyuncu koltuğu tavsiye etmem. Taburede oturuyordum bel ağrım geçsin diye aldım ama hiç ergonomik değil bu oyuncu koltukları. HP Citadel rahattı ama teknosada baktığımda. Tavsiyem ofis ya da çalışma koltuğu bakman olacaktır. Sırtını iyice saracak tercihe bağlı olarak fileli alabilirsin.

Selam. Geçen günlerde XMAX markasının oyuncu koltuğunu aldım. Teknosadada HP citadel oyuncu koltuğunu test etmiştim. Eğer HP citadel gibi kaliteli ETL'i butlu bir koltuk almayacaksan oyuncu koltuğu tavsiye etmem. Taburede oturuyordum bel ağrım geçsin diye aldım ama hiç ergonomik değil bu oyuncu koltukları. HP citadel rahattı ama Teknosa'da baktığımda. Tavsiyem ofis ya da çalışma koltuğu bakman olacaktır. Sırtını iyice saracak tercihe bağlı olarak fileli alabilirsin.

Omen citadel çok istediğim bir modeldi ama artık resmî stoku yok galiba. Fiyatları çok fahiş.

Selam. Geçen günlerde XMAX markasının oyuncu koltuğunu aldım. Teknosadada HP Citadel oyuncu koltuğunu test etmiştim. Eğer HP Citadel gibi kaliteli etli butlu bir koltuk almayacaksan oyuncu koltuğu tavsiye etmem. Taburede oturuyordum bel ağrım geçsin diye aldım ama hiç ergonomik değil bu oyuncu koltukları. HP Citadel rahattı ama teknosada baktığımda. Tavsiyem ofis ya da çalışma koltuğu bakman olacaktır. Sırtını iyice saracak tercihe bağlı olarak fileli alabilirsin.
Bürosit Banzai 2 var o tarz ofis koltuklarını almadığın sürece sırtını saran düzgün bir koltuk almayı bekleme.

Geri
Yukarı