750-1500TL kulak içi kulaklık önerisi

Telefonum Realme GT2 ayrıca kaliteli kulak acıtmayan bir model arıyorum 1500TL'ye kadar çıkabilirim.
Buds FE'yi konfor olarak çok övüyorlar fakat Realme bir cihazda nasıl çalışır bilemiyorum. Jabra Elite 3 1300TL seviyelerinde onunda komforu iyidir. Basslarıyla öne çıkan bir kulaklık.

Telefonunuz Samsung ise Buds FE veya Buds 2 bakabilirsiniz. Bunların dışında Jabra Elite 3 ve 4 de güzeldir.

İnternette Anker R50i gibi modeller gördüm ama emin olmak için danışmak istedim.

Buds FE'yi konfor olarak çok övüyorlar fakat Realme bir cihazda nasıl çalışır bilemiyorum. Jabra Elite 3 1300TL seviyelerinde onunda komforu iyidir. Basslarıyla öne çıkan bir kulaklık.
Müzik dinlemek için iyi midir? Jabra

İnternette Anker R50i gibi modeller gördüm ama emin olmak için danışmak istedim.

Müzik dinlemek için iyi midir?
Anker R50i ile aralarında fiyat farkıda var fazladan para vermek istemezseniz Ankerde memnun edecektir ama Jabra Elite 3 çok daha iyi bir kulaklık.

Müzik dinlemek için iyi midir? Jabra
Bass ağırlıklı dinliyorsanız gayet memnun eder genel ses kalitesi de iyidir.

Anker R50i aldım yurtdışından bir hafta önce kullanıyorum bence gayet yeterli bir kulaklık.. Bassları vs. tatminkar seviyede.

Geri
Yukarı