750 TL kafa üstü kulaklık önerisi

E60M5

Decipat
Makaleler
2
Yer
Ankara, göksu
Selam arkadaşlar. Bütçe 750. Kafa ağrıtmayacak, kulak kapatacak, şarj bittiğinde kablolu devam edebileceğim bir kulaklık arıyorum. Müzik dinlemek, film izlemek için.

Sony, Philips falan var bu fiyatlara. Hangisini önerirsiniz? Bu işte bilgisi olan bir tanıdığınız varsa etiketler misiniz hocam?

Sonnynin kablolu kulaklığını belli bir süre kullandım gayet iyiydi şu anda T560BT kullanıyorum onu almayı düşünürseniz sorularınızı cevapliyabilirim.

Sonnynin kablolu kulaklığını belli bir süre kullandım gayet iyiydi şu anda T560BT kullanıyorum onu almayı düşünürseniz sorularınızı cevapliyabilirim.
T560 modelinde AAC yok diye biliyorum, kuzenimde var aynısı açamadım AAC'yi.

Ses kalitesi nasıl hocam? Bass'lar falan? Kullanım süresi ne kadar? Kablolu kullanabilir miyiz? Baş ağrısı yapıyor mu? Kulak kapatıyor mu?
Benim kulağım küçük kapatıyor, ses kalitesi memnun ediyor kötü diyebilecek birini tanımıyorum şahsen, baş ağrısı yapmıyor ama kablolu kullanılamıyor. Zaten 35 saat kullanım süresi var ve bunu baya baya aşıyor kolay kolay kablo ihtiyacı duymazsınız.

T560 modelinde AAC yok diye biliyorum, kuzenimde var aynısı açamadım AAC'yi.

Benim kulağım küçük kapatıyor, ses kalitesi memnun ediyor kötü diyebilecek birini tanımıyorum şahsen, baş ağrısı yapmıyor ama kablolu kullanılamıyor. Zaten 35 saat kullanım süresi var ve bunu baya baya aşıyor kolay kolay kablo ihtiyacı duymazsınız.
Yüksek ses manyağıyım hocam, iliklerime kadar hissetmezsem olmuyor? Keser mi beni?

Geri
Yukarı