7500-7600 PC Toplama Tavsiyesi

bthnkrtll

Kilopat
Merhabalar herkese. Resimdeki sistemi toplamaya karar vermeden önce, bir de sizlere danışmak istedim. Sistem sizce olmuş mu? Bir hatası veya kusuru var mı acaba? Her türlü öneriye açığım. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Not: Kesinlikle overclock yapmayı düşünmüyorum bu arada. Bu sistem overclocka müsait mi onu da tam olarak bilmiyorum. Ona göre yorumlarınızı belirtirseniz çok müteşekkir olurum.

gPqOOQ.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar herkese. Resimdeki sistemi toplamaya karar vermeden önce, bir de sizlere danışmak istedim. Sistem sizce olmuş mu? Bir hatası veya kusuru var mı acaba? Her türlü öneriye açığım. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Not: Kesinlikle overclock yapmayı düşünmüyorum bu arada. Bu sistem overclocka müsait mi onu da tam olarak bilmiyorum. Ona göre yorumlarınızı belirtirseniz çok müteşekkir olurum.

gPqOOQ.png
Hocam RTX 2060 veya RX 5700 tercih edin. RX 5700 modelinin soğutmaları şuan pek iyi değil o yüzden RTX 2060 tercih edebilirsiniz. Ayrıca M2 NVME SSD Tercih edebilirsiniz. Bu modeli Corsair Cssd-f480gbmp510 Mp510 480gb Pcıe X4 Nvme M.2 Ssd 3480mb - n11.com kullanabilirsiniz. Bunların dışında sisteminiz gayet güzel yalnız söylediğim gibi o ekran kartına o parayı vermektense bütçenizi birazcık arttırıp çok yüksek FPS'lere erişebilirsiniz. https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjq4va63tjjAhUx6KYKHUNDBrkQwqsBMAF6BAgJEAQ&url=https://www.youtube.com/watch?v=xBFqxBfLJWc&usg=AOvVaw1LsELRjh4lMsaGWlZfYDfx Bu arada sorunuzada cevap vereyim OC için müsait fakat işlemcinize farklı bir soğutucu almanız gerekebilir. AMD'nin stok fanları hakkında bilgi sahibi değilim. Eğer ekran kartı frekansı yükseltmek istiyorsanız iyi bir soğutmaya ihtiyacınız var Gigabyte veya Asus'un modellerine göz atınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı