75Mbps internet için bufferbloat yapmayacak modem önerisi

BlackeagLee

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, 75Mbps download 15Mbps upload VDSL internetimi TP-Link TD-W9970 (eski bir modem biliyorum) modemiyle kullanıyorum. Bufferbloat cok oluyor, C'lerde puan alıyorum. Sorum; bu bufferbloati nasıl cozeyim? En ucuz yollu 2.el sağlam kullanilmis bir modem vs router siz ne tavsiye ederseniz almayı dusunuyorum. Sizce ne yapayim? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

75Mbit'i modem arayüzünden 50ye düşürürsen bufferbloat yaşamazsın. Çünkü o test sitesinin mantığı 75bit internetin alayını çekiyor yani indirme yaptırıyor indirme yaparkende oyunda lag olur bunu istemiyorsan 50Mbit sabitle A çıkar.

75Mbit'i modem arayüzünden 50ye düşürürsen bufferbloat yaşamazsın. Çünkü o test sitesinin mantığı 75bit internetin alayını çekiyor yani indirme yaptırıyor indirme yaparkende oyunda lag olur bunu istemiyorsan 50Mbit sabitle a çıkar.

Deniyorum bunu da QoS ayarı yapıyorum yine de olmuyor b+ oluyor en fazla kankam.

Evet ikisine düşürdüm ama yine olmadı.

Bu videoyu izle istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izle istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İzledim dostum olmuyor

Arkadaşlar yok mu önerisi olan?

Sanırım bu konu hakkında hic bir bilginiz yok

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı