7800x3D çok ısınıyor

Size zahmet hocam ön cam ve yan camı da çıkarıp denedim ama maalesef değerler böyle seyrediyor.
Kullandığınız sıvı soğutma ve termal macun nedir acaba, sıvı soğutmanızın montajını nasıl yaptınız?

En makul çözüm şuan için sıvı soğutmanızı yeniden montajlamak onun dışında yapılabilecek diğer çözüm düşük voltaj değerleri ile sıcaklıkları düşürüp performansı aynı tutmak.

Kullandığınız sıvı soğutma ve termal macun nedir acaba, sıvı soğutmanızın montajını nasıl yaptınız?

En makul çözüm şu an için sıvı soğutmanızı yeniden montajlamak onun dışında yapılabilecek diğer çözüm düşük voltaj değerleri ile sıcaklıkları düşürüp performansı aynı tutmak.

Sıvı soğutma Cooler Master 360l macunda sıvı soğutmanın kutusundan çıkan macun. Kasanın görselini ekledim.

Dosya Ekleri

• F3636C03-D127-4B45-B1C1-2D2FB1A3E6DE.jpeg
    F3636C03-D127-4B45-B1C1-2D2FB1A3E6DE.jpeg
    240,1 KB · Görüntüleme: 34
Rajintek zofos Ultra lakin bunun kasa ile pek bir olayı yok yani sizin kasanızda ki fan sayısı benim ekran kartı dahil kasada ki tüm fanların sayısının 3-4 katı falandır, bu daha çok montajda ki bir hatadan kaynaklanıyordur, dert etmeyin muhakkak çözümü olacak.

Hocam DM'den size resim atsam olur mu sıvı soğutma pompasını falan.

Geri
Yukarı