8.000 TL'ye kadar telefon önerisi

coniguban

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Kamerası güzel, oyun performansı iyi ve kasmayacak bir telefon arıyorum. Ben Xiaomi Redmi Note 11 ya da prosunu düşünüyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? 😊

Marka takıntın yoksa OnePlus 9 eğer marka takıntın varsa 8 Plus.

Uzun süreler farklı markalar kullanmış biri olarak eğer başım hiç ağrımasın, diğer markalara nazaran çok problem yaşamayayım dersen tabii ki de Samsung serisinin orta segmentinden bir şeyler bak derim. Artık yeni çıkan telefonlar nispeten daha sağlıklı sonuçlar veriyor. A serisi olabilir. Alabilirsen eğer 5G modellere bak. Keşke bütçen fazla olsaydı da Apple bakabilseydin. Xiaomi'den eğer üst model falan almayacaksan uzak dur bence. Diğer markaları söylemiyorum bile. Tabii ki karar senindir.

2.el için pek iyi bakmıyorlar hocam ya bizimkiler.
Yurtdışı cihaz düşünürsen oneplus 9
Bakıyorum Hocam.
Bakıyorum Hocam.
Marka takıntın yoksa OnePlus 9 eğer marka takıntın varsa 8 Plus.
Hemen bakıyorum.

Uzun süreler farklı markalar kullanmış biri olarak eğer başım hiç ağrımasın, diğer markalara nazaran çok problem yaşamayayım dersen tabii ki de Samsung serisinin orta segmentinden bir şeyler bak derim. Artık yeni çıkan telefonlar nispeten daha sağlıklı sonuçlar veriyor. A serisi olabilir. Alabilirsen eğer 5G modellere bak. Keşke bütçen fazla olsaydı da Apple bakabilseydin. Xiaomi'den eğer üst model falan almayacaksan uzak dur bence. Diğer markaları söylemiyorum bile. Tabii ki karar senindir.
Çok teşekkür ederim aslında bende Apple istiyorumda malum ekonomi.. Mecbur dediğiniz gibi

Geri
Yukarı