8.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
8000

Xlykiaa

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, yillardir Android kullanıyorum. Telefonumun ses kapatma tuşları iptal, Şubat'ta telefon alacağım. iPhone 8, SE 2020, X bütçeme yakin iPhone telefonlar. En olabileceği yenilenmis 8. Sizce ne almalıyım ve nereden?

Selam arkadaşlar, yillardir Android kullanıyorum. Telefonumun ses kapatma tuşları iptal, Şubat'ta telefon alacağım. iPhone 8, SE 2020, X bütçeme yakin iPhone telefonlar. En olabileceği yenilenmis 8. Sizce ne almalıyım ve nereden?
S veya Note 10 serilerine bakın hocam. Sıfır Note 10 Pro alabilirsiniz. iPhone 8 önermiyorum.

Hocam android telefonlardan sıkıldım ya gercekten dertleri bitmiyor iphone almak istiyorum fotoğraf sosyal medya disinda bir sey olmayacak
Xiaomi gibi markalar zaten belli hocam ya 1-2 yila iptal oluyor direkt

Hocam çok oyun oynuyor musunuz telefondan
Eskiden cok oynuyordum şuan oyun konsolu aldiğimdan beri hic oyun oynamadim sosyal medya dizi snap falan oyun olsa olsa coc clash royale falan

Bütçeyi yükseltebilirseniz İphone 11 veya İphone 12 almanızı tavsiye edebilirim aksi taktirde İphone almanız aşırı gereksiz olur.
O kadar alacak param yok lise öğrencisiyim hocam aile parası mecbur

iPhone 8'in dönemi bitti hocam. Fotoğraf ve sosyal medyada da belirttiğim modeller daha iyi.
SE 2020 Bakacağım 8000 yenilenmis olarak bir akrabam kullanıyordu memnundu ona bakmak mantıklı olur mu?

Geri
Yukarı