8.5 bin TL bütçe ile hangi yurt dışı telefon alınabilir?

Bütçe
8.5k
Biraz duruma bağlı, şimdi işlemci, anakart, M.2 SSD gibi şeylerde almayı planlıyorum o sebepten çok açılmadan işin içinden çıkmaya çalışıyorum he bir de Note 40 Pro 5G aşırı hoşuma gitti :D
Hocam dediğim gibi ben infinix cihazları mantıklı bulmuyorum. Güzel cihazlar üretse de hala daha piyasaya oturmuş değil, en azından tr piyasasına. Note 40 pro 5g bir de yd olacağı için bir sorun olursa direk mokoko. Bence en mantıklısı diğer PC ekipmanlarını 2-3 ay belki biraz daha erteleyip 11 pro almak

Hocam dediğim gibi ben Infinix cihazları mantıklı bulmuyorum. Güzel cihazlar üretse de hala daha piyasaya oturmuş değil, en azından TR piyasasına. Note 40 Pro 5G bir de yurt dışı olacağı için bir sorun olursa direk mokoko. Bence en mantıklısı diğer PC ekipmanlarını 2-3 ay belki biraz daha erteleyip 11 Pro almak

6.5'a Note 40 buldum düz, Edge ekran yok ama bana fark etmez birini 40 Pro diğerini düz almayı düşünüyorum, donanımında eksiklik var mı OIS dışında?

6.5'a Note 40 buldum düz, Edge ekran yok ama bana fark etmez birini 40 Pro diğerini düz almayı düşünüyorum, donanımında eksiklik var mı OIS dışında?
Hocam işlemci bayağı düşüyor. Note 12 pro ve note 10 pro ile aynı performansı hatta daha düşük bir performans alırsınız.

Hocam işlemci bayağı düşüyor. Note 12 Pro ve Note 10 Pro ile aynı performansı hatta daha düşük bir performans alırsınız.

Note 10 Pro ile aynı da 12 Pro'ya göre düşükmüs sanırım, ben değil babam kullanacak o açıdan bakarsak ne olur? 3-4 yıl götürür mü? Face, Instagram, okey ve wp olur en fazla.

Note 10 Pro ile aynı da 12 Pro'ya göre düşükmüs sanırım, ben değil babam kullanacak o açıdan bakarsak ne olur? 3-4 yıl götürür mü? Face, Instagram, okey ve wp olur en fazla.
Tabii, böyle bir durumda alınabilir. G99 işlemci muhtemelen 2 yıl kadar performansından ödün vermeden götürecektir, ondan sonra da ufak ufak performans düşüşleri başlar. Cihazda başka arıza olmazsa 4 yılı çıkarır diye tahmin ediyorum.

Elimde Redmi Note 10 Pro var ama sıkıldım telefondan, daha premium hissiyatlı bir şey istiyorum. Önceden S10+ kullanmıştım elime aldığımda Edge ekranın verdiği hissiyat çok güzeldi. 8.5k ya kadar y. D olarak Edge ekranlı, tasarımı hoş hangi telefon alınabilir? AMOLED'min 120Hz Edge ekran şart. Aklımda Infinix Note 40 Pro 5G modeli var, evet aşırı kaliteli bir model değil ama biraz baktım inceledim hoşuma gitti, Edge ekranlı, tasarımı güzel donanımı bana yetecek bir telefon. Note 12 Pro 5G önermezseniz sevirinim evde var bence tasarımı pek hoş değil.

Tam 10k yapıp Redmi Note 13 Pro 5G alabilirsiniz hocam. Yurt dışı olarak.

Hocam yurt dışı S23FE diyeceğim fakat kavisli değil. Bu fiyat bandında var mı bilmiyorum S8 Edge olabilir fakat oda son zamanlarda aşırı ısınma sorunları ile karşı karşıya yani bir nevi canlı bomba.

S21FE ve S20 buldum, S21FE de kavisli değil ama hoşuma giden bir cihaz. Elimdeki telefonu satabilirsem S20'ye talibim bakalım.

Geri
Yukarı