8.5 bin TL bütçe ile hangi yurt dışı telefon alınabilir?

Bütçe
8.5k
@Muhammed Hamza Bayık 2. El Note 10 Plus nasıldır? Temiz buluyorum ama 2. El almakta istemiyorum, bilemedim. S10+ kullanmıştım çok iyiydi ama eski cihaz için içim rahat etmiyor nedense
Hocam o modelleri kesinlikle önermiyorum. Aşırı ısınan ve pil yönetimi çok kötü olan modeller. Okuldan çıkınca detaylı yazarım.

Üst modelini alman daha iyi olmaz mı?

S20 de QHD ekran var gerisinde pek kayda deyecek fark yok.

Peki elimdeki cihazı kaça satmaliyim? Redmi Note 10 Pro 8/128, çift hatlı teki kayıtlı, kozmetik 9/10, bir silikon bir tank kılıf var. Şarj cihazı vs yok.

Son düzenleme:

Peki elimdeki cihazı kaça satmaliyim? Redmi Note 10 Pro 8/128, çift hatlı teki kayıtlı, kozmetik 9/10, bir silikon bir tank kılıf var. Şarj cihazı vs yok.

5000 olarak fiyat verirsin son olarak 4600 bırakırsın hocam.

Hocam 8.5k + sizin cihaz olursa tekrar söylüyorum Phoenix 5g bakın. Onun haricinde en alınabilir note modeli 10 serisinde note 10 plus ne altı ne üstü. Ama çok temiz olmalı.

Hocam 8.5k + sizin cihaz olursa tekrar söylüyorum Phoenix 5G bakın. Onun haricinde en alınabilir Note modeli 10 serisinde Note 10 Plus ne altı ne üstü. Ama çok temiz olmalı.

4-4.5 civarına P30, 5.5 civarına P30 Pro buldum. P30 isteklerimi karşılamıyor açıkçası ama P30 Pro çok hoşuma gitti. Ne dersin hem hiç para eklemeden istediğim özellikte bir cihaz alacağım hem de gayet iyi bir arayüzü olacak.

Bir de şu telefonu satabilsem 😅

4-4.5 civarına P30, 5.5 civarına P30 Pro buldum. P30 isteklerimi karşılamıyor açıkçası ama P30 Pro çok hoşuma gitti. Ne dersin hem hiç para eklemeden istediğim özellikte bir cihaz alacağım hem de gayet iyi bir arayüzü olacak.

Bir de şu telefonu satabilsem 😅
Hocam p30 pro 2.el piyasası neredeyse olmayan bir cihaz ama oldukça sağlam bir model. Yİ alırsanız olmaz. Kameradan tutun da işlemcisine, performansına kadar tatmin eder. Mate 30 serisine de bakabilirsiniz.

Hocam P30 Pro 2.el piyasası neredeyse olmayan bir cihaz ama oldukça sağlam bir model. Yİ alırsanız olmaz. Kameradan tutun da işlemcisine, performansına kadar tatmin eder. Mate 30 serisine de bakabilirsiniz.

Mate 30 çok pahalı ya :) Mate 20 Pro var ancak o paraya. Kardeşimde P30 Lite var, gerek tasarımı gerek arayüzü vs çok hoşuma gidiyor açıkçası o yüzden bu seriyede bir bakayım dedim bayağı hoşuma gitti, alırsam satacağımı sanmıyorum bir daha 0 alana kadar kullanırım herhalde.

Mate 30 çok pahalı ya :) Mate 20 Pro var ancak o paraya. Kardeşimde P30 Lite var, gerek tasarımı gerek arayüzü vs çok hoşuma gidiyor açıkçası o yüzden bu seriyede bir bakayım dedim bayağı hoşuma gitti, alırsam satacağımı sanmıyorum bir daha 0 alana kadar kullanırım herhalde.
O zaman p30 pro'yu da bir değerlendirin. Kabaca iphone 11 ile denk cihaz neredeyse.

Geri
Yukarı