8 bin TL'ye kadar monitör önerisi

@NYTMARE kısasa kısas mı bu? Disslike atılan kişi gidip diğerine Disslike atıyor.
Attığım sistem 4070 Super ve parça kalitesi olarak seninkinden çok daha önde.
Monitör açısından hem parlaklık hem de çözünürlük olarak çok daha iyi.
Bir tek soğutucu olarak daha iyi.

@NYTMARE kısasa kısas mı bu? Disslike atılan kişi gidip diğerine disslike atıyor.
Attığım sistem 4070 Super ve parça kalitesi olarak seninkinden çok daha önde.
Monitör açısından hem parlaklık hem de çözünürlük olarak çok daha iyi.
Bir tek soğutucu olarak daha iyi.

Hayır sadece sisteminin iyi olmadığını ve benim attığım sistem ve ekran seçeneğinin daha iyi olduğunu düşünüyorum NVIDIA teknolojik açıdan daha iyi ve attığın monitör 16 milyon benim attığım 2K monitör 1.7 milyar renk gamutuna sahip geri kalan özellikler olarak aynılar ayrıca fiyat olarak attığım ekran seninkinden daha ucuz.

Hayır sadece sisteminin iyi olmadığını ve benim attığım sistem ve ekran seçeneğinin daha iyi olduğunu düşünüyorum NVIDIA teknolojik açıdan daha iyi ve attığın monitör 16 milyon benim attığım 2K monitör 1.7 milyar renk gamutuna sahip geri kanal özellikler olarak aynılar ayrıca fiyat olarak attığım ekran seninkinden daha ucuz.
Attığım monitörle arasındaki o fiyat farkının sebebi çözünürlük hocam zaten.
Ayrıca NVIDIA attım ben de.

ASUS'un, ViewSonic'in, MSI'in, BenQ'in, Samsung'un yok mu? Neden Gamepower?

Adam IPS panel 180Hz ya da 240 Hz monitör alır cebinde parası kalır yani para kazanmak durum şartlarında zor biliyorsunuz.

Attığım monitörle arasındaki o fiyat farkının sebebi çözünürlük hocam zaten.
Ayrıca NVIDIA attım ben de.
Bu sistemi atmışsın.

Adam IPS panel 180Hz ya da 240 Hz monitör alır cebinde parası kalır yani para kazanmak durum şartlarında zor biliyorsunuz.
Ama dandik monitor alirsa da parasina, emegine yazik olur degil mi?

Bu sistemi atmışsın.
RX7800XT, 4070'den daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı