800 bin TL otomobil önerisi

Yalnız amcan aşırı kazık fiyata satıyor, o fiyatta 2023 modelini alıyorsun.

En az 300000 daha aşağıda olması lazım o aracın rakamının.
1.100 e anlaştık hocam 👍🏻

Fiyat daha uygun du ilanda sonradan yükseltmiş

Hocam bahsettiğiniz araçlar 1.0 fındık motor ama 😂 şimdi baktım kazıklandık mı diye de styla rs model 1.6 TDI bahsettiğimiz araç

Son düzenleme:
Şu anda aktif 1.6 TDI kullanıcısıyım :)
Ve şunu rahatlıkla diyebilirim ki fındık motor deme, 1.0 TSI fazlasıyla beğendiğim bir motor, sesi falan da bayağı tatmin edici. Özellikle yeni kasadaki hafif hibritin de desteğiyle 1.6 TDI'dan farkını anlamazsın ki nasıl motor olduğunu bilen bilir taş gibi motordur. Benzinli olmasına rağmen dizelle aynı devirde maksimum torka ulaşır, 1.0 3 silindir olmasına rağmen de eski 1.2 4 silindirden daha fazla tork üretir, Renault grubunun 1.2 turbo benzinlilerinin 3000 küsür devirlerde ürettiği torku 2000'de verir sana. 3500 devire çıktın mı da güzel bir sürpriz bekler seni :)

1100 iyi bir rakam bence, pişman etmeyecektir. Hayırlı olsun.

Şu anda aktif 1.6 TDI kullanıcısıyım :)
Ve şunu rahatlıkla diyebilirim ki fındık motor deme, 1.0 TSI fazlasıyla beğendiğim bir motor, sesi falan da bayağı tatmin edici. Özellikle yeni kasadaki hafif hibritin de desteğiyle 1.6 TDI'dan farkını anlamazsın ki nasıl motor olduğunu bilen bilir taş gibi motordur. Benzinli olmasına rağmen dizelle aynı devirde maksimum torka ulaşır, 1.0 3 silindir olmasına rağmen de eski 1.2 4 silindirden daha fazla tork üretir, Renault grubunun 1.2 turbo benzinlilerinin 3000 küsür devirlerde ürettiği torku 2000'de verir sana. 3500 devire çıktın mı da güzel bir sürpriz bekler seni :)

1100 iyi bir rakam bence, pişman etmeyecektir. Hayırlı olsun.
Teşekkürler hocam

Merhaba. Şu an Fiorino kullanıyorum. Bu yıl üretimi duracağı için hem de ticari olmasından kaynaklı değiştirmeyi düşünüyorum. Şu an için 500 bin civarı yapar gibi duruyor. Tramer yok. Hatasız boyasız 95 binde. Binek Otomobil'e geçmek istiyorum. 800 civarı bütçem var. Yine 80-90 binde olursa lokal boya olabilir. Trameri az olan araç bakıyorum çünkü babam değişen ve boya takıntılı birisi ve üretimi halen devam ediyor olması gerek. Ayrıca kolayca elden çıkarabileceğim bir model olması gerekiyor. Şu an için aklımda ne yazık ki Egea var. Megane 4'e bakıyorum. Temiz düşük focus falan hayal olur bizim için şu anda.

Ve şunu söyleyeyim otomobil ruhsatlı ticarilere de bakıyorum. Alırsak bize artısı ne olur eksisi ne olur?

2015 2016 2017 civarlarında 80 bin km civarlarında 1-2 parça lokal boyalı 1.6 cam tavşanlı Full paket bir Toyota Auris alabilirsiniz hocam. (en dolu paketinin adı: Advance Skypack)

2015 2016 2017 civarlarında 80 bin km civarlarında 1-2 parça lokal boyalı 1.6 cam tavşanlı Full paket bir Toyota Auris alabilirsiniz hocam. (en dolu paketinin adı: Advance Skypack)

1.0 findik motor denilen motorlar 1.5 atmosferiklere fark atabiliyor.
Turbo benzin ile turbosuz benzin kıyaslamak ta ayrı kafa hocam 1.6 TDI yı geçsin bakalım Tekirdağ da her yer rampa

Turbo benzin ile turbosuz benzin kıyaslamak ta ayrı kafa hocam 1.6 TDI'yı geçsin bakalım Tekirdağ da her yer rampa

1.6 TDI her türlü daha mantıklı gerek rampalar olsun, gerek yakıt olsun, gerekse uzun ömrü olsun drag dışında karşılaştırması çok saçma bence. Bir tarafta çok yönlü dayanıklı bir motor bir yanda ise düşük hacimli yüksek sıkıştırmalı, kısa ömürlü bir motor var.

Geri
Yukarı