800 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
800
Daha önce AliExpress'ten hiç sipariş vermedim ilk siparişe özel indirim vs. oluyor mu?
O indirim ile alın diyorum size zaten.

1700348541227.png

O indirim ile vergi dahil 758 TL.

Ben de buna denk gelmemişim mesela, attığınız iyi oldu.

Uzun kullanım için konu sahibinin attıkları arasından en iyisi Ornata sanırım. Mekanik veya mekanik hisli olması dert değilse şu da alınabilir.

Hocam mekanikten memnundum ama benim için uzun ömürlü olması ve tuşlarda sorun olmaması lazım takılmalar basmamalar vs.

O indirim ile alın diyorum size zaten.

Eki Görüntüle 2021577

O indirim ile vergi dahil 758 TL.

Tamamdır hocam bir bakayım internette videosu incelemesi var mı?

Hocam mekanikten memnundum ama benim için uzun ömürlü olması ve tuşlarda sorun olmaması lazım takılmalar basmamalar vs.

Tamamdır hocam bir bakayım internette videosu incelemesi var mı?
Bir sürü var:

Bu konuda en son mesajlarda ürünün fotoğraflarını atmışlar alanlar. Bu fotoğraflara da bakılabilir.

Mekanik olması elbette iyi olurdu ancak bu bütçede kayda değer fazla mekanik klavye yok. Olsa bile acil dediğiniz için yurt dışından da alamazsınız.

Biraz sıkıntılı. Mekanik hissiyatı verecek ve uzun süre götürecek orta karar bir ürün arıyorsanız Ornata dışında fazla seçenek yok maalesef.

Bir sürü var:

Bu konuda en son mesajlarda ürünün fotoğraflarını atmışlar alanlar. Bu fotoğraflara da bakılabilir.

Uzun kullanımda nasıldır peki hocam

Uzun kullanımda nasıldır peki hocam
Fiyatına göre iyi ürün hocam aslında, bu fiyattaki mekanik klavyelerden çok şey beklememek lazım ama bu ürün bu fiyata güzel. Uzun kullanımda düzgün kullanırsanız sorun çıkaracağını pek düşünmüyorum. Hotswap klavye, switch bozulursa çıkar tak olarak değiştirebilirsiniz.

Fiyatına göre iyi ürün hocam aslında, bu fiyattaki mekanik klavyelerden çok şey beklememek lazım ama bu ürün bu fiyata güzel. Uzun kullanımda düzgün kullanırsanız sorun çıkaracağını pek düşünmüyorum. Hotswap klavye, Switch bozulursa çıkar tak olarak değiştirebilirsiniz.

Evet hocam fiyatına göre gayet iyi aslında

Mekanik olması elbette iyi olurdu ancak bu bütçede kayda değer fazla mekanik klavye yok. Olsa bile acil dediğiniz için yurt dışından da alamazsınız.

Biraz sıkıntılı. Mekanik hissiyatı verecek ve uzun süre götürecek orta karar bir ürün arıyorsanız Ornata dışında fazla seçenek yok maalesef.
hazır indirimdeyken Razer Ornata V3 X Low Profile Membrane Türkçe RGB Gaming Klavye | ITOPYA modelini almalı mıyım hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı