8000 TL oyuncu koltuğu önerisi

gameofdead

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

Ofiste IKEA markus marka ofis koltuğu kullanıyoruz. Kullanımı çok rahat hissetiriyor. Eve de koltuk almak istiyorum fakat markus marka koltuğun kol ayarı olmadığı için koltuğu istediğim kadar yükseltemiyorum.

Bu yüzden daha önce markus koltuk kullanıp ona yakin rahatlık veren oyuncu koltuğu önerisi yapabilecek birileri var mıdır acaba?

Boy 173.
Kilo 80-85 arası dönemsel değişiyor.

Bütçe 8K ama 10k ya zorlayabilirim.

Beklentim;
-Ergonimisi iyi.
-Cok gacir gücü etmeyen.
-Kesinlikle kumaş.
-Geri yatırdığında da rahat.

Selamlar ben de koltuk arayışındayım ve bütçemde sizinkine benzer. İkea Markus ile Hawk Future Coal Kumaş bakıyordum. Markus ev için kötü mü sizce? Kullanıcı yorumunu almak değerli gerçekten. Başka bir model olan xDrive Akdeniz Kumaş modelininde yorumlarında kokuyor diyenleri gördüm.

Selam,

Exvega markasına bakabilirsin bende alalı 1 ay oluyor gayet memnunum gacır gucur sesler benim de dikkat ettiğim bir husustu onu yapmıyor rahat ve kumaş bir koltuk sadece satılırken masajlı olarak satılıyor bel için küçük bir yastık koymuşlar içinde de telefon titremesi gibi bir titreşim var masajlı deyince ben bir tık hype yaratmıştım kendimde anacak böyle olunca moralim bozuldu ama koltuk ergonami bakımından güzel isterseniz bir inceleyebilirsiniz.

Eskilerde Bürotime'ın şimdi Cozy olarak geçen versiyonunu kullanıyordum, sıfır şikayet, 10 yıl kullanmışımdır, belki daha fazla.
Sonrasında özenip oyuncu koltuğu alayım dedim.
Rampage R99 kullanıyordum en son.
Süspansiyonu bozuldu 2 yıl sonrasında, bir kolu kırıldı, ortada koltuğun düz durmasını sağlayan bir metal parça kırıldı sürekli öne düşecek gibi oluyordum, deri olması oyuncular için kötü benm deneyimim, çok fazla terletiyor.
Tekrardan Bürotime'a geçtim, başlıklı Cozy aldım, yine rahatım.

Eskilerde Bürotime'ın şimdi Cozy olarak geçen versiyonunu kullanıyordum, sıfır şikayet, 10 yıl kullanmışımdır, belki daha fazla.
Süspansiyonu bozuldu 2 yıl sonrasında, bir kolu kırıldı, ortada koltuğun düz durmasını sağlayan bir metal parça kırıldı sürekli öne düşecek gibi oluyordum, deri olması oyuncular için kötü benm deneyimim, çok fazla terletiyor.
Bence de oyuncu koltukları tamamen adında "GAMING" olup pazarlama tuzağıdır. Bunun yanında güzel bir koltuk ne alınmalı acaba? Cozy modeli'nin de hiç kullanıcı incelemesini göremedim. Biraz tecrübelerini, rahatlığını anlatır mısınız?

Selamlar ben de koltuk arayışındayım ve bütçemde sizinkine benzer. İkea Markus ile Hawk Future Coal Kumaş bakıyordum. Markus ev için kötü mü sizce? Kullanıcı yorumunu almak değerli gerçekten. Başka bir model olan xDrive Akdeniz Kumaş modelininde yorumlarında kokuyor diyenleri gördüm.
Bence markus inanılmaz rahat bir koltuk. Bu zamana kadar 10-12 saat üzerinde oturduğum oldu ne belim ne kaba bölgemde ağrı olmadı. Tek sıkıntı kol yükseklik ayarı yok. Ve evde eşim de oyuncu koltuğu var onun yanında sırıtır diye almıyorum.

Tercih edilebilir gibi duruyor fakat eşimde oyuncu koltuğu var yanında sırıtır gibi duruyor o yüzden pas geçeceğim bunu.

çoğu koltuk için kokuyor diyorlar. O yüzden çok kararsız kaldım.

Markus'un bel desteğinin, kafa yastığının ve kolçaklarının sabit olması çok büyük bir eksi. Süngeri de çok kalın ve yumuşacık değil.

Mesh düşünürseniz DXRacer Air Pro HB'de indirimle şu anda 10K bandına düşüyor.

Kumaş olarak;
xDrive Altay Business 10K bandında Amazon'da.
Hawk Future ya da Zio Venom Fabric bir tık daha uygun fiyatlı 7-8K bandında.

exvega kullanıyorum gayet memnunum, diğer markalardanda daha önce kullanmıştım, exvega daha iyi.

Hawk Future alacağım sanırım öneriniz, tavsiyeniz var mı ?

60 dansite sünger kullanıyorlarmış. çok sert gibi yorumlar gördüm.
şuan eşimin sandalyesini test ediyorum onun ki 65 dansite ama o kadar sert değil gibi.
Sert gelirse minder yardımı işe yarar mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı