8Bitdo Ultimate C vs Machenike G5 Pro

ozr

Hectopat
Hangi gamepad daha iyidir? Birisinin çoğu kişi tarafından övülmüşlüğü var ve kullananı memnun, diğerinin ise hem yapısı sevdiğim tarzda hem de programıyla ve özellikleriyle çok iyi tasarlanmışa benziyor. Aliexpress'de 1.2M takipçisi olan bir satıcıdan almak ayrı bir güven de katıyor. Hangisi tercih edilmeli?

164.95RON 64% OFF|Gamepad kablosuz oyun kontrolörü Machenike G5 Pro Elite Hall tetik Joystick mecha dokunsal düÄmeler anahtarı PC Android IOS için| | - AliExpress

8BitDo almanızı öneririm daha bilindik bir marka, forumda bir sürü önerisi ve incelemesini bulabilirsiniz fakat öbür modelin adını bile duymamıştım.

G5 Pro fena bir şeye benzemiyor.
Hall effect sensör, yazılım gibi avantajları var fakat çok çirkin, astronota benzer bir görünüşü var.

Ayrıca markayı da duyamadım, 8BitDo güven veriyor en azından.

G5 Pro fena bir şeye benzemiyor.
Hall effect sensör, yazılım gibi avantajları var fakat çok çirkin, astronota benzer bir görünüşü var.

Ayrıca markayı da duyamadım, 8BitDo güven veriyor en azından.
G5 pro iyi gamepad Mekanik dpad ve facebutton özelliği falan var iki üründe alınır ama bu ürün ultimte C modelinden daha iyi.

8BitDo almanızı öneririm daha bilindik bir marka, forumda bir sürü önerisi ve incelemesini bulabilirsiniz fakat öbür modelin adını bile duymamıştım.
Evet 8Bitdo ismini sürekli duyuyorum fakat bu Machenike satışı ve incelemesi nasıl oluyorsa daha fazla. Görüntüsü ve özelleştirmeleri ayrı hoşuma gitti. Kutunun içinde kolun üzerine yapıştırılabilir stickerlar ve mıknatıslı kapak geliyormuş. Güzel detay bence :)

G5 pro iyi gamepad Mekanik dpad ve facebutton özelliği falan var iki üründe alınır ama bu ürün ultimte C modelinden daha iyi.
Neden daha iyi? Bilmediğimden soruyorum. Çok fazla gamepad ile oynayan birisi değilim en son Monster gamepad almıştım fakat genel gamepadlarin hantallığından dolayı iade etmiştim. Fifa ve TLOU tarzı hikayeli oyunlar için kullanacağım ve ne çok kaliteli ne kalitesiz bir şey arıyorum. Bir şey buluyorum ertesi gün daha çok ilgimi çeken bir şey çıkıyor karşıma :)

İkiside güzel gamepadler karşılaştırıcak olursak Machenike hall effect analogları , blueetooth özelliği , arkadaki 2 fazladan butonu ve mekanik face button ve dpad'i ile öne geçiyor. Ultimate C ise daha sağlam yapısı var sadece. Machenike her türlü daha iyi bi gamepad.

Unuttum ayrıca 8bitdo'nun 30 saatlik bir kullanım süresi var o yönden de machenike'den daha iyi.

Geri
Yukarı