Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

Az önce yine bir amazon müşteri temsilcisi ile görüştüm ve şu cevabı aldım:
Faturaların yasal olarak mevzuat gereği sonradan düzeltilmesi yasak bizde sonradan düzeltilmesi adına bu durumları ilgili ekiplere bildiriyoruz aksiyonlar ve fatura düzeltilme süreci devam etmekte sizler için ürünü için geri bilgilendirme yapacağım yeniden ürünü ve ürün asın numarasını ilgili departmana bildireceğim.

Bence boşa bekliyoruz. 23 kasımda faturayı düzenlemişlerdir ve o tarihten sonra alanlarda imei gözükeceği için sorunu çözdük diyip geçiştirecekler. Yani bizlerin faturasını düzenlemekle uğraşacaklarını sanmıyorum.

Az önce yine bir amazon müşteri temsilcisi ile görüştüm ve şu cevabı aldım:
Faturaların yasal olarak mevzuat gereği sonradan düzeltilmesi yasak bizde sonradan düzeltilmesi adına bu durumları ilgili ekiplere bildiriyoruz aksiyonlar ve fatura düzeltilme süreci devam etmekte sizler için ürünü için geri bilgilendirme yapacağım yeniden ürünü ve ürün asın numarasını ilgili departmana bildireceğim.

Bence boşa bekliyoruz. 23 kasımda faturayı düzenlemişlerdir ve o tarihten sonra alanlarda imei gözükeceği için sorunu çözdük diyip geçiştirecekler. Yani bizlerin faturasını düzenlemekle uğraşacaklarını sanmıyorum.
Aynen bence de böyle olacak çünkü 20 kasımdan önce olan konuşmalarımda haksızlık olmaması için telefonu ilk satın alanlardan başladık falan diyorlardı ama şimdi 23 kasım sonrasını hallettik gibisinden geçiştirip oyalıyorlar.

Aynen bence de böyle olacak çünkü 20 kasımdan önce olan konuşmalarımda haksızlık olmaması için telefonu ilk satın alanlardan başladık falan diyorlardı ama şimdi 23 kasım sonrasını hallettik gibisinden geçiştirip oyalıyorlar.
İade mevzusunu da sordum. Kutusu açılmış olsa bile iade edebilirsiniz dedi.

Kalan arkadaşlara başarılar.
Screenshot 2023-11-30 171709.png

Burada birisi SamsungShop'un Aralık ayında farklı ürünleri indirime sokacağını söylemişti. Eğer mantıklı bir ürünü indirime sokarlarsa A34'ü iade edip ordan almak daha mantıklı. Ama bilmediğimden soruyorum SamsungShop imei ya da tc konusunda mağdur etmiyor değil mi?

Anladığım kadarıyla kesilmiş fatura üzerinde oynama yapmak mümkün değil, bu üzerindeki güvenlik kodlarını da geçersiz kılacak. Yani IMEI için yeniden fatura düzenlemeleri gerekecek gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı