9.sınıf beden eğitimi dersinden 0 aldım sınıfta kalır mıyım?

Bozkurt

Hectopat
Daha fazla  
9. Sınıftayım beden sınavının olduğu gün okula gitmemiştim hoca 0 yazmış, sınıfta kalır mıyım sizce tek beden yüzünden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalmazsın. Zaten ilk dönem notlarının pek bir önemi yok. İkinci dönem sonunda 3 veya daha fazla zayıfın varsa veya Dil Anlatım dersin zayıfsa sorumluluk sınavlarına girmen gerekiyor diye biliyorum. Sadece bunlara dikkat et.

Bir de eğer sınav gününe ait bir sağlık raporu getirirsen hoca seni tekrar sınav yapmak zorunda.

Bir sıkıntı olmaz ben 9. sınıfı 5 zayıfla geçmiştim ortalamayla ama dikkat et dil anlatımdan kalma baraj ders çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence git hocayla konuş. Zaten 2 sınav olmuyor mu ? Diğerinden 90 versin sana 45 ile iki gelir. Hoca çok kıl biri değilse hocaya çok büyük bir saygısızlık yapmadığın zaman zayıf vermez diye umuyorum.

Dinar Düzbak Hoca zaten sınavda ne yaptırdı diye arkadaşlara sordum rahat hazır ol sağa dön sola dön yaptırmış :D

eğer yıl sonu ortalaman 50'nin üstündeyse istersen 5 dersten kal hiç birşey olmaz sorumluda geçmiyorsun o zaman direk sınıfı geçiyorsun.

O kadar da korkma ben geçen sene 6 zayıfla geçtim. Zaten hocan onu düzeltir. Beden, resim gibi dersleri fazla takma.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı