9. sınıf kimya proje ödevi örneği

furknn72

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. 9. sınıfa gidiyorum fizik hocası proje ödevi verdi ama ben daha önce proje ödevi almadiğım için pek bilmiyorum proje ödevini ve hocamız da nasıl yapacağımızı göstermediği için sizden nasıl yapmam gerektiğini öğrenmek istiyorum. Bu proje ödevi önemli benim için.

Hocamızın EBA'ya attığı duyuru:
Ödev içeriği minimum 8 maksimum 15 sayfa olacak şekilde tükenmez kalemle yazılarak hazırlanacaktır.
*Kullanılan kaynaklar mutlaka belirtilecektir.
*Konu ile ilgili anlatım harici 50 soru çözümleriyle birlikte yazılacaktır.

Doğrudan yazanı kopyala yapıştır mı yaptınız? Öyleyse fizikçiye bir Türkçe dersi şart.

Sanırım sizden bir konu seçip o konu hakkında bir konu anlatımı hazırlamanızı yanında da 50 soru çözmenizi istemiş. Canlı derste kendisine sorarsanız daha iyi anlarsınız gibime geliyor.

Mesajda atıp sorabilirsiniz. Gerçi bu öğretmenlerin de egolarından geçilmiyor bu aralar.

Doğrudan yazanı kopyala yapıştır mı yaptınız? Öyleyse fizikçiye bir Türkçe dersi şart.

Sanırım sizden bir konu seçip o konu hakkında bir konu anlatımı hazırlamanızı yanında da 50 soru çözmenizi istemiş. Canlı derste kendisine sorarsanız daha iyi anlarsınız gibime geliyor.

Mesajda atıp sorabilirsiniz. Gerçi bu öğretmenlerin de egolarından geçilmiyor bu aralar.

A0 türkçesi var hocanın az kişi de aldığı için proje ödevini kimse anlamadı beni neyse teşekkürler kanka bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı