900-1000 lira kulaklık önerisi

Ben 1350'ye HyperX Cloud 2 alacağım(düşerse). Saçma bir şekilde bir gün 1500 bir gün 1350TL oluyor. Film konusunda bilmem ama arkadaşlarımda oyun konusunda çok iyi. Birçok yayıncı da kullanıyor. Kendi ses kartı da var.

Ben 1350'ye HyperX Cloud 2 alacağım(düşerse). Saçma bir şekilde bir gün 1500 bir gün 1350TL oluyor. Film konusunda bilmem ama arkadaşlarımda oyun konusunda çok iyi. Birçok yayıncı da kullanıyor. Kendi ses kartı da var.
biraz bütçeyi aşıyor ve ağır. razer blackshark v2 x nasıldır? ses kartı yok diye çok sıkıntı yaratır mı?

Ses kalitesi ne kadar fark ettirdi?

Hiç. Kulaklığın forumdaki ayarlarını da denedim fakat JD ile hala bir farkı yok. JD kendi driverini çalıştırmadığımda kötü bir kaltieye sahip diyebilirim fakat driveri açtığımda BlackShark v2'den hiçbir fark hissetmiyorum. Konfor olarak JD'nin üstünde diyebilirim onun dışında pek bir artısını göremedim ayrıca Discord'dan arkadaşlarımla konuştuğumda mikrofon çok cızırtılı ve kötü dediler fakat kendi sesimi dinlediğimde gayet iyiydi.

Yanlış anlaşılmasın JD önermiyorum, JD'yi 3 yıl kullandım bir sorunla karşılaşmadım. Malzeme kalitesi olarak Razer eminim ki daha kalitelidir ama ses konusunda bir fark göremedim fakat benim tercih sebebim ses, oyun performansıydı o yüzden BlackShark v2'yi önermiyorum bende birkaç gün daha kullanıp iade edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı