900 TL kablosuz mouse önerisi

Bütçe
850
Bunu öneririm;
Şu an indirimde. Al geç. Uygun fiyatlı istersen;

Hocam Viper'larda sağ tuşta kronik sorun yok muydu kendisi basıyordu falan?

Ben başlığı Logitech mouse tavsiyesi olarak açmıştım sağ olsun moderatör arkadaş başlığı değiştirmiş. Ben Logitech'in servisini çok seviyorum ve önceliğim Logitech arkadaşlar.

Eğer çok profesyonel bir oyuncu değilseniz yeteceğini düşünüyorum.
Eğer öyleyseniz;
(Biraz bütçe aşıyor)

Eğer çok profesyonel bir oyuncu değilseniz yeteceğini düşünüyorum.
Eğer öyleyseniz;
(Biraz bütçe aşıyor)

Hocam ben de aynı 2 mouse arasında kaldığımı belirttim zaten. Aralarındaki farkı merak ediyorum ben.

Öncelikle iyi akşamlar. Ortalama 800-900 TL bütçem var ve kablosuz mouse almak istiyorum. Logitech G PRO modeli çok hoşuma gitti ama bütçemi biraz aşıyor. Daha sonra Logitech G305 modelini gördüm fiyatı oldukça uygun. Bu iki model arasında performans olarak çok fark olur mu acaba? Ben sadece G305'in kalem pille çalıştığını biliyorum ve G PRO modelinde kablosuz şarj özelliği olduğunu biliyorum.
İsterseniz başka kablosuz mouse önerisinde bulunabilirsiniz ama önceliğim Logitech.
Bence Logitech G502 lightspeed al dpi 16bin ve kablosuz ve lightspeed teknolojisi var

Hocam ben de aynı 2 mouse arasında kaldığımı belirttim zaten. Aralarındaki farkı merak ediyorum ben.

Kusura bakmayın hep yapıyorum okumadan başlığa bakarak yazıyorum. Dediğim gibi çok profesyonel bir oyuncu değilseniz G305 yeterli gelecektir. Bence fiyatını hak eden bir mouse. Tasarım olarak da çok beğeniyorum(G102 kullanıyorum). Forumda da önerilen bir mouse.

Kusura bakmayın hep yapıyorum okumadan başlığa bakarak yazıyorum. Dediğim gibi çok profesyonel bir oyuncu değilseniz G305 yeterli gelecektir. Bence fiyatını hak eden bir mouse. Tasarım olarak da çok beğeniyorum(G102 kullanıyorum). Forumda da önerilen bir mouse.

Sorun değil hocam ben sadece kablosuz olduğu için aralarında bir geçikme farkı olur mu onu merak ediyorum.

Geri
Yukarı