950 TL'ye fare - 400 TL'ye klavye önerisi

Merhaba. FPS oyunlarında oynayabileceğim bir fare önerisi bu 3 adet fare buldum hangisi alınmalı? Limit en fazla 900 veya 950. bir de bir şey daha sormak istiyorum. Bu farelerin etkisi oyunda var mı? Şu an elimde olan Hadron marka mouse ile en fazla Battle 2024 8 10 veya 12 bazen de 5 kill alıyorum. Bu farelerden birisini alırsam oyun da daha fazla etkisi olur mu yoksa gerek yok mu? Önerileriniz icin şimdiden teşekkür. Bir de 300 veya 400 bandında yarı mekanik oyuncu klavyesi öneriniz var mı? Tabii ki kablolu gecikme problemleri can sıkıyor bazen.
Sana fare çok büyük bir vuruş kazandırmaz ama rahatlatır, elini ne kadar ısındırırsan o kadar iyi oynarsın, kas hafızanı geliştir ve fare olarak Ursa önerebilirim, hem stabil hem hassasiyeti en alt ve en yükseğe çekebiliyorsun tutuş pozisyonu da mükemmel

Sana fare çok büyük bir vuruş kazandırmaz ama rahatlatır, elini ne kadar ısındırırsan o kadar iyi oynarsın, kas hafızanı geliştir ve fare olarak Ursa önerebilirim, hem stabil hem hassasiyeti en alt ve en yükseğe çekebiliyorsun tutuş pozisyonu da mükemmel
Ursa iyi bir dare değil. Ayrıca farenin özellikle fps oyunlarinda büyük artısı var. Sensör özellikle çok farkediyor. Ani çevirmeleri ve flickleri düşük sensörlü bir mouse ile yapamazsın takılacağından dolayı.

Ursa iyi bir dare değil. Ayrıca farenin özellikle FPS oyunlarinda büyük artısı var. Sensör özellikle çok fark ediyor. Ani çevirmeleri ve flickleri düşük sensörlü bir mouse ile yapamazsın takılacağından dolayı.

EC3-CW almayı düşünüyorum ne düşünüyorsun.

EC3-CW almayı düşünüyorum ne düşünüyorsun.
Beş para etmez. Dareu A950 Pro veya Pro4k al sistemin iyi ise.

Beş para etmez. Dareu A950 Pro veya Pro4k al sistemin iyi ise.

Çok hafif hocam bu fareler. Zaten Superlight'ım var bu bile hafif geliyor.

Eliniz büyükse ve palm tutuş şekline sahipseniz SteelSeries Prime işinizi fazlasıyla görür, fiyatına göre rakipsiz çünkü. Klavye olarak da;

Game Booster G4 PulseFire Rainbow aydınlatmalı semi-mechanical klavye (GB-G4) bu nasıl.

60 civarı veya üstü olması lazım. Superlight 2 ve EC3-CW arasında kaldım. Boyut olarak küçük tercihim. Claw tutuyorum ve ellerim küçük.
Superlight 2 kesinlikle düşünme bile. İkisini alacağına m800 pro al.

68 gram. Ec3 cwden kat kat daha iyi hala.

Game Booster G4 PulseFire Rainbow aydınlatmalı semi-mechanical klavye (GB-G4) bu nasıl.
Kesinlikle alma.

Superlight 2 kesinlikle düşünme bile. İkisini alacağına M800 Pro al.

68 gram. EC3 cwden kat kat daha iyi hala.

Kesinlikle alma.

Neden.

Geri
Yukarı