9500€ İle Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İstersem 354386043568 TL sistem toplama diye konu açıp "Ben bunları aldım." derim ve kanıtlama gereği de duymam. Sen görmek istemezsen açıp bakmazsın.

İstersem 354386043568 TL sistem toplama diye konu açıp "Ben bunları aldım." derim ve kanıtlama gereği de duymam. Sen görmek istemezsen açıp bakmazsın.
Zaten size kanıtla diyen yok. Öyle bir hakkımız da yok. Anlamadığınız nokta şu tamam açmışsınız konuyu ama fazla uzamış. Böyle konular açmaktan ne zevk alıyorsunuz?

Sosyal'deki tanıdıklarımla veya tanımadıklarımla sohbet edip troll yapıyoruz, zevk aldığım taraf bu :). Biri gelip amaçsızca konuyu saptırmazsa sorun olmuyor :).

Technopat Sosyal, sizin kafanıza göre troll konular açıp kafanıza göre geyik yapabileceğiniz bir yer değildir. Lütfen bu dediklerinizi başka mecralarda yapınız.
Size son mesajım, sizinle laf yarıştırmaya niyetim yok.

İyi trollemeler size.(n)(n)(n)

Sayın moderatörlerimiz uyuyorlar mı desem ceza alır mıyım? En ufak bir imla hatasına bile ceza verilirken bu konunun açık olması garip.
Bu mesajın kimseye bir faydası yok. Rapor sistemini kullanmak yerine gereksiz mesaj atıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı