9500€ İle Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
38.5 binTL yazıyordu galiba. O paraya gider çift işlemci 3'lü ekran kartı yaparım şahsen. Teknopatın 44 çekirdekli sistemi toplanır o paraya. Buna yarıldım ama 1500W PSU'yu ne yapacakmış? Evdeki aletlerin alayını ona bağlasın gene o sistem o kadar tüketmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amacınız ne? Son 3 sayfadır hiç bir şey yazılmıyor aşağılamaktan başka. Daha öncesini okumadınız mı? Ne güzel espiriler vardı. Açtığıma kesinlikle pişman değilim.
Kesinlikle aşağılamadım kaldı ki kimsenin kimseyi aşağılamaya hakkı yoktur.
Amacımıza gelirsek böyle boş ve gereksiz konuların açılmaması. Bilmem anladınız mı?

Gereksiz olmuş ilkte açıklamada yazsaydı herkez dalgasına alırdı konuyu böyle alası gelirdi varını yoğunu satıp :) Trol konu ile asıl siz aşşağılamışsınız herkezi.

Burada sistem toplama diye açılan konuların %75'i yalanken, bizim azıcık eğelenelim ortam şenlensin diye açtığımız konuya mı taktınız :)?

Bence güzel olmuş konu. Böyle yapacağınıza fanboyluk yapıp konuyu sabote edebilirdik. :D
Konuyu umarım doğru yere açtın. Hem bundan hem gerksiz mesajdan ceza yersem...:ölü:

Dostum zaten beni tanısan böyle mesajlar yazmazdın. Belli ki tanımıyorsun, ilk konuyu benim açtığımı görenler (Beni tanıyanlardan bahsediyorum.) troll olduğuna %91284709327534750 emindiler ki zaten. Ben 3-5 kuruşun hesabını yaparım da gitip 35.000 TL'ye bilgisayar mı alacam?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı