"A critical error has occurred and the process must be terminated" hatası

erdmee

Centipat
Daha fazla  
RAM
8x2 3600 Mhz, bir tanesi eski.
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
RYZEN 5 3600
Merhaba arkadaşlar, bugün arkadaşım yeni bir RAM aldı 8 GB'lik ve beraber LoL atalım dedik. Yükleme ekranındayken sesi kesildi bende interneti gitti sandım sonra geldiğinde mavi ekran yediğini söyledi ondan sonra da bıraktığım fotoğraftaki gibi bir hata aldığını söyledi fotoğraf kendisine ait zaten. Bende internetten araştırdım sadece Valorant'la ilgili hatalar çıktı bende konu açmaya karar verdim, ayrıca LoL'le alakalı değil büyük ihtimal çünkü Chrome'de de mavi ekran yemiş beraber girmeden önce ayrıca oyuna bağlanamadı tekrardan bilgisayarı mavi ekran vermeden komple kapanmış. Bende bilgisayarı kapatıp RAM'i çıkartıp gelmesini söyledim, şu an da onu bekliyorum nasıl çözüleceğini bilen birisi var mı?
Not: İki RAM de 3600 MHz kendisi açmadı telefonu, açtığı veya geldiği zaman tam sistem bilgisini yazıcağım.
SSD: KİNGSTON 500GB
Ram : GSKİLL 8X2, 3600 CL18
Anakart : B450

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-19_194000201.png
    resim_2023-10-19_194000201.png
    15,8 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Aynı sorun bende de oluyordu bilet attım hextek tooldan dosyalarını atıyorsun lole onlar sana çözümü sağlıyor sorun donanımsal değil yazılımsal

Aynı sorun bende de oluyordu bilet attım hextek tooldan dosyalarını atıyorsun lole onlar sana çözümü sağlıyor sorun donanımsal değil yazılımsal
lol ile alakalı değil dostum sorun ayrıca yeni aldığı ram ile alakalıymış, slotlarını değiştrirerek denedik ramle alakalı rami değişime gönderdi şimdi.

Geri
Yukarı