A101 Gaming Bilgisayar 19.999 TL - 3 Ekipman Hediye

Hayır bu adamlar niye dandik firmalarla anlaşma imzalamak yerine gidip bir Gaming.gen ya da GameGaraj ile işbirliği yapmıyor? 20K'ya çok daha güncel, performanslı ve kaliteli sistem hazırlarlar, iki taraf da kar eder, peynir ekmek gibi satılır, müşteriler de kazıklanmamış olur.
Hiç mi A101 kullanmadın, gitmedin bilmiyorum artık ama A101'in kendi ürünlerinin çoğunda hayır yok. Sence öyle bir şey yapar mı ? Burası Türkiye.

A101 aşırı yaygın zaten köylerde bile var, arada getirilen bazı teknolojik ürünleri seviyordum ama bunlar azınlıktaydı.

Hayır bu adamlar niye dandik firmalarla anlaşma imzalamak yerine gidip bir Gaming.gen ya da GameGaraj ile işbirliği yapmıyor? 20K'ya çok daha güncel, performanslı ve kaliteli sistem hazırlarlar, iki taraf da kar eder, peynir ekmek gibi satılır, müşteriler de kazıklanmamış olur.
Yani Migros'tan bekle, CarrefourSA'dan bekle hatta Bim'den bekle bunu A101 dediğin zaman boşa hayal...

Hiç mi A101 kullanmadın, gitmedin bilmiyorum artık ama A101'in kendi ürünlerinin çoğunda hayır yok. Sence öyle bir şey yapar mı ? Burası Türkiye.

Evimin çaprazında A101 var kaç kere uygun ev eşyası aldım onlardan. Kendi ürünleri değil bunlar aktüel ürünler, bir üretici ile anlaşırlar dolduruyorlar markete sen de alıyorsun. Örneğin Hascevher tencere, bu da o şekil.

Yani Thull denen firmanın ürünlerini satmak yerine GameGaraj'ın bilgisayarlarını satabilirler.

Evimin çaprazında A101 var kaç kere uygun ev eşyası aldım onlardan. Kendi ürünleri değil bunlar aktüel ürünler, bir üretici ile anlaşırlar dolduruyorlar markete sen de alıyorsun. Örneğin tencere, bu da o şekil.

Yani Thull denen firmanın ürünlerini satmak yerine GameGaraj'ın bilgisayarlarını satabilirler.
Bu dediğini inan Migros gibi daha büyük marketler yapsa onlarda da yok satacak ama bu fikir hangi marketin en son aklına gelir desen zincirlerden ben A101 derim zira A101 kaliteden ziyade yaygınlıktan kazanıyor. Ne bileyim ben A101'i gördüğüm zaman anladım zaten ki daha bugün ilanda gözümle gördüm.

Bu dediğini inan Migros gibi daha büyük marketler yapsa onlarda da yok satacak ama bu fikir hangi marketin en son aklına gelir desen zincirlerden ben A101 derim zira A101 kaliteden ziyade yaygınlıktan kazanıyor. Ne bileyim ben A101'i gördüğüm zaman anladım zaten ki daha bugün ilanda gözümle gördüm.

Ben A101'i tek bir sebepten seviyorum marketlerinde devamlı çok eski tarihli fiyat etiketi olan ürün oluyor. Atıyorum tee 2023 yazında bir ürün aktüel gelmiş, kimse almamış orada 4-5 tane duruyor hala.

Ürünün güncel fiyatına bakıyorsun en ucuzu o fiyatın iki kat üzerinde, sen de topluyorsun. 2 ay önce 20 TL'ye 500 gram zeytin buldum.

Evimin çaprazında A101 var kaç kere uygun ev eşyası aldım onlardan. Kendi ürünleri değil bunlar aktüel ürünler, bir üretici ile anlaşırlar dolduruyorlar markete sen de alıyorsun. Örneğin Hascevher tencere, bu da o şekil.

Bu arada GameGaraj'ın o huyunu da hiç sevmiyorum sadece kargo yani yaygın değiller ama ürünleri çok F/P nedense ülkede F/P olan marketler ne zaman yaygınlaşsa zaten kalite kayıp ediyor. Ben şuan ki Migros'lar ile eski Migros'lar arasında bile fark seziyorum kalite açısından.

Ben A101'i tek bir sebepten seviyorum marketlerinde devamlı çok eski tarihli fiyat etiketi olan ürün oluyor. Atıyorum tee 2023 yazında bir ürün aktüel gelmiş, kimse almamış orada 4-5 tane duruyor hala.

Ürünün güncel fiyatına bakıyorsun en ucuzu o fiyatın iki kat üzerinde, sen de topluyorsun. 2 ay önce 20 TL'ye 500 gram zeytin buldum.
Ben yaygınlığını seviyorum şahsen, herkese açma belgesi mi veriyor ne yapıyor bilmiyorum artık ama baya yaygın. Şok'ta öyle ama A101 daha önde. Dediğinde doğru bende yaşamıştım, korona döneminde zamsız bir kulaklık almıştım.

Ben yaygınlığını seviyorum şahsen, herkese açma belgesi mi veriyor ne yapıyor bilmiyorum artık ama baya yaygın. Şok'ta öyle ama A101 daha önce. Dediğinde doğru bende yaşamıştım, korona döneminde zamsız bir kulaklık almıştım.

Şok markette kalan aktüelleri hep topluyorlar o yüzden sevmiyorum. Bu çaprazımdaki A101'i açtıkları 2 hafta oldu, Ekim ayı fiyat etiketli Kühne hardal var, yani o bile getirmiş adamlar bırakmamışlar. Carrefour'da 40 TL, A101'de 29 TL. Hem de bir koli dolusu.

Şok markette kalan aktüelleri hep topluyorlar o yüzden sevmiyorum. Bu çaprazımdaki A101'i açtıkları 2 hafta oldu, Ekim ayı fiyat etiketli Kühne hardal var, yani o bile getirmiş adamlar bırakmamışlar. Carrefour'da 40 TL, A101'de 29 TL. Hem de bir koli dolusu.
İşte bakkal ile firmanın birleşmiş hali gibi. Diğer marketlerde standartlar çok katı fiyat konusunda. 🙃

Direkt 1 ay sonrası fiyatını hesaplıyorlar.

Şaka bir yana bizim hayatta esnaflığın bitmeyeceği mahallede A101 bakkalları bitirdi. 😀
Resmen devasa bir zincir ya. Kendi içinde ülke gibidir.

Gül gül öldüm cidden. Ciddi ciddi broşür yapmışlar 12100F / RX 560 kart için. Anakart, işlemci, ekran kartı hariç Thull marka sistem. Thull neyse artık...

Not: Ön ek olarak "Elektronik" çıkmıyordu. Mecbur gıda seçtim. Moderatör düzenlerse sevinirim.

Eki Görüntüle 2187602

Güncelleme:
Sistem özelliklerine ve internet fiyatına bakmak için:

RX560'lı sistemi 30 bin liraya satıyorlar bu insanlar kafayı yemiş ya

RX560'lı sistemi 30 bin liraya satıyorlar bu insanlar kafayı yemiş ya

İşin acı yanı bu paraya bu sistemi sırf taksitli diyen alanlar var

Geri
Yukarı