A101'den alınan Nike ayakkabı orijinal mi?

Acaba stokta olmadigi icin mi yok bilmiyorum ama siyah renkte sadece siyah Nike logosu var. Bana orijinal gibi geldi. Tam model ismini yazabilir misiniz koduyla?
Bu renge sahip olan model EasyOn Ve Endonezya'da üretiliyor. Sahte olabilir. Ancak sitede bir model daha var o ise kadın ayakkabısı olarak geçiyor. Ve kadın modeli Vietnam'da üretiliyor.

Bu renge sahip olan model EasyOn Ve Endonezya'da üretiliyor. Sahte olabilir.
Ama kaliteli gözüküyor.

A101 üzerinden 18 Ağustos 2023 tarihinde Nike tanjun model bir ayakkabıyı 1100 TL'ye sipariş ettim. Forumda araştırdığımda bu konu hakkında çok fazla bilgi bulamamıştım şikayet sitesinde baktığım zaman birkaç tane, A101'den alınıp sahte ürün yollandı şeklinde yorumlar okumuştum ve o yüzden bu konuyu açma ihtiyacı duydum. Ayakkabı bugün elime geçti ve ilk izlenim gayet iyiydi. Kutunun üzerindeki ve ayakkabının içindeki barkod numaraları birbirine uyuyordu malzeme kalitesi iyi görünüyordu. Ürün bana göre orijinal gibi görünüyor.
Ve 1.100 lira çok az. Normali 2.300.
Sahte olabilir.

Aynı ürün boynerde de satılıyor gene üretim yeri Vietnam bu tarz mağazalar sahte ürün satmaz.
1.100 lira çok az. A101'in Nike'a göre 1.200 liralık indirim yapacağını sanmam.

O yüzden boynerde satılması bir şey ifade etmiyor.

O yüzden boynerde satılması bir şey ifade etmiyor.

Nike Tanjun Erkek Ayakkabısı. Nike TR ne saçma bir yorum bu aynı ürün bile değil ona bakarsak Nike ayakkabının beyazını 1700'e satıyor, Nike artık ürünü satmadığı için eski sezon ürünü diye bu kadar ucuza satılıyordur.

A101 üzerinden 18 Ağustos 2023 tarihinde Nike tanjun model bir ayakkabıyı 1100 TL'ye sipariş ettim. Forumda araştırdığımda bu konu hakkında çok fazla bilgi bulamamıştım şikayet sitesinde baktığım zaman birkaç tane, A101'den alınıp sahte ürün yollandı şeklinde yorumlar okumuştum ve o yüzden bu konuyu açma ihtiyacı duydum. Ayakkabı bugün elime geçti ve ilk izlenim gayet iyiydi. Kutunun üzerindeki ve ayakkabının içindeki barkod numaraları birbirine uyuyordu malzeme kalitesi iyi görünüyordu. Ürün bana göre orijinal gibi görünüyor.

Ve hocam ayakkabının içi garip. Çocuk modeli hariç hiçbir Tanjun'un içi böyle değil.

Nike Tanjun Erkek Ayakkabısı. Nike TR ne saçma bir yorum bu aynı ürün bile değil ona bakarsak Nike ayakkabının beyazını 1700'e satıyor, Nike artık ürünü satmadığı için eski sezon ürünü diye bu kadar ucuza satılıyordur.

İndirim olduğunu görmedin herhalde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-21-15-34-21-578_com.nike.omega.png
    Screenshot_2023-08-21-15-34-21-578_com.nike.omega.png
    759,2 KB · Görüntüleme: 60
Ya eski model çünkü bu yüzden ucuz, gösterdiğin modellerle bu ayakkabının alakası yok. Amazon.com
https://www.cimri.com/spor-ayakkabi...eyaz-unisex-spor-ayakkabi-fiyatlari,330442644 arkadaşın attığı model bu senin attığın yenilenmiş hali.

Aynı model Trendyol'da 2.000 lira. Sportive'de 1100 lira evet ancak içi farklı. Herhalde herkes farklı bir tanjun satıyor.

Aynı model Trendyol'da 2.000 lira. Sportive'de 1100 lira evet ancak içi farklı. Herhalde herkes farklı bir tanjun satıyor.

Amazon'da 1500-2000 arası gösteriliyor. Korayspor'da 1800 lira. Kim ne satıyor belli değil. En iyisi Nike'nin kendi sitesinden almak. Sadece kargo uzun sürüyor.

Ve hocam ayakkabının içi garip. Çocuk modeli hariç hiçbir Tanjun'un içi böyle değil.

Fıstığı bir.

Hocam lakin kendi mağazasında da evet indirim olduğunu gördüm ama hem beyazda olması hem de 42 numaranın olmamasından dolayı bakmadım.
Diğer husus ise arkadaşında dediği gibi kendi mağazasındaki yeni seri üretim olduğu için birkaç küçük farklılıklar var. Arada bu kadar fiyat farkı varken bir tane daha mı alsam diye düşünmüyor değilim açıkçası.

Geri
Yukarı