A1181 2009 model MacBook'ta Sonoma sırasına Support Apple.com Mac startup hatasi

emreboran

Attopat
Daha fazla  
Merhaba.
A1181 2009 model 5,2 bir MacBook'um var.
Sistemini önce oclp yukleyebilmek için El Capitan yukselttim.
Sonra oclp yükledim Sonoma için High Sierra istedi bende Big Sur yükledim.
Big Sur sorunsuz yüklendi.
Şimdi aynı şekilde devam ediyorum Sonoma için bir hata vermedi flashdiski hazırladım fakat boot ederken.
Support.apple.com/mac/startup Hatası veriyor.

Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
A1181 2009 model 5,2 bir MacBook'um var.
Sistemini önce oclp yukleyebilmek için El Capitan yukselttim.
Sonra oclp yükledim Sonoma için High Sierra istedi bende Big Sur yükledim.
Big Sur sorunsuz yüklendi.
Şimdi aynı şekilde devam ediyorum Sonoma için bir hata vermedi flashdiski hazırladım fakat boot ederken.
Support.apple.com/mac/startup Hatası veriyor.

Ne yapabilirim?

Hangi OCLP sürümünü kullanıyorsunuz?

1.4.3

Bu arada sunuda belirteyim. Oclp sonoma indirmeden önce bu PC nin monterey ile uyumlu çalışacağına devam etmek isteyip istemediğime dair uyarı verdi . Tabi ben devam ettim. Derdim sonoma kurmak zaten. Appstore de kurmak istediğim uygulama sonoma altını kabul etmiyor maalesef

Son düzenleme:
1.4.3

Bu arada sunuda belirteyim. Oclp sonoma indirmeden önce bu PC nin monterey ile uyumlu çalışacağına devam etmek isteyip istemediğime dair uyarı verdi . Tabi ben devam ettim. Derdim sonoma kurmak zaten. Appstore de kurmak istediğim uygulama sonoma altını kabul etmiyor maalesef

Şimdilik en son yüklediğiniz sürümde kalmanızı öneririm. Mac'iniz çok eski.

Şimdilik en son yüklediğiniz sürümde kalmanızı öneririm.
Maalesef bir şekilde sonoma kurmak zorundayım. Appstore de kullanmam gereken bir uygulama var ve sonoma istiyor. Tüm bu aksiyonlara bu yüzden bulastim zaten. Sonoma kuramazsam bir işimi görmez kaldırıp atmam lazım Macbook u

Arkadaşlar yokmu bir yolu. Yavasta olsa kör topal da çalışsa appstore deki xcode yi indirse bana yetecek. Bir yolu olması lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı