A320M SH2 anakart ne kadar eder?

Ayrıca sisteme R5 3600 takmayı düşündüğüm için değiştirmem gerekiyor.

İşlemciden bahsetmedim dostum yanlış anladın sanırım.
İşlemciden bahsetmediğini bende biliyorum dostum Ekran kartına overclock yapacak isen her anakartta mevcut. Ram overclock da mevcut zaten işlemci yönünden söylediysen diye işlemciden bahsettim. R5 3600 ile kullanılacak bir anakart illa ki değiştirmek isterim diyosan Gigabyte B450M S2H AMD B450 3600 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart Fiyatları ve Özellikleri alabilirsin.

İşlemciden bahsetmediğini bende biliyorum dostum ekran kartına overclock yapacak isen her anakartta mevcut. RAM overclock da mevcut zaten işlemci yönünden söylediysen diye işlemciden bahsettim. R5 3600 ile kullanılacak bir anakart illaki değiştirmek isterim diyorsan Gigabyte B450M S2H AMD B450 3600 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart Fiyatları ve Özellikleri alabilirsin.

Teşekkürler. Sizce anakartın 2.el fiyatı ne kadar eder düzgün kullanılmış olduğunu düşünürsem. Veya özellikle satmamamı söylüyorsanız R5 3600 takınca sıkıntı çıkarır mı?

Teşekkürler. Sizce anakartın 2.el fiyatı ne kadar eder düzgün kullanılmış olduğunu düşünürsem. Veya özellikle satmamamı söylüyorsanız R5 3600 takınca sıkıntı çıkarır mı?
R5 3600 takınca sıkıntı çıkmaz Bios güncellemesi gerekebilir 3.nesil ryzen takarken bios güncellemesi istiyor. Eski işlemciniz ile bios güncelleyip R5 3600'ü takarsanız sorun olmaz. Ben gerek duymuyorum şahsen değişmesini 1650 super + R5 3600 için yeterli bir anakart. Anakarta ekstra masraf etmek yerine R5 3600 için Kule tipi fan alabilirsiniz stok fan ile kullanılmaz 3600 ısınan bir işlemci.

R5 3600 takınca sıkıntı çıkmaz BIOS güncellemesi gerekebilir 3.nesil Ryzen takarken BIOS güncellemesi istiyor. Eski işlemciniz ile BIOS güncelleyip R5 3600'ü takarsanız sorun olmaz. Ben gerek duymuyorum şahsen değişmesini 1650 Super + R5 3600 için yeterli bir anakart. Anakarta ekstra masraf etmek yerine R5 3600 için kule tipi fan alabilirsiniz stok fan ile kullanılmaz 3600 ısınan bir işlemci.

Teşekkürler. Bunu söylemeniz çok iyi oldu ben de yeni anakart alacaktım :)

Geri
Yukarı