Prime Video Aboneliği alınır mı?

Kerim Efe 2009

Centipat
Genellikle açılan konular eski olduğu için sorma gereği duydum. Sizce 2023-2024 yılında Prime video alınır mı ? Netflix bana pahalı geliyor ayrıca çokta bir film anlayışım yok genellikle hepsini beğenirim.

Genellikle açılan konular eski olduğu için sorma gereği duydum. Sizce 2023-2024 yılında Prime video alınır mı ? Netflix bana pahalı geliyor ayrıca çokta bir film anlayışım yok genellikle hepsini beğenirim.
Ayrıca alma amacım 1-2 saat kalan boş vakitlerimi değerlendirmek birde biraz İngilizcemi geliştirmek istiyorum İngilizce bir şekilde izleyerek.

Genellikle açılan konular eski olduğu için sorma gereği duydum. Sizce 2023-2024 yılında Prime Video alınır mı? Netflix bana pahalı geliyor ayrıca çok da bir film anlayışım yok genellikle hepsini beğenirim.

Ayrıca alma amacım 1-2 saat kalan boş vakitlerimi değerlendirmek bir de biraz İngilizcemi geliştirmek istiyorum İngilizce bir şekilde izleyerek.

Alınır, çok güzel içerikler var ben memnunum. Biraz irdelemen gerekiyor ama Netflix gibi her içerik göz önünde değil. Örnek veriyorum ben büyük bir James Bond hayranıyım ve 26 James Bond filmi var veya LOTR üçlemesi var, Tarantino filmleri var. The Boys ve Invincible gibi güzel diziler var. Game of Thrones geldi geçen ne âlâ.

Neye göre alınır mı hocam? Dizi içeriğini mi yoksa film içeriğini mi soruyorsun?

Ayrıca sevdiğin içeriklerin ne olduğunu bilmiyoruz.

Kesinlikle alınmaz. Eski filmler, tırt diziler, az sayıda içerik. Amazon'un ücretsiz kargo imkanını kullanmak istiyorsanız alın, yoksa değmez. Uzun süre kargo bedava olduğu için amazon prime üyesiydim.Artik değilim.

Genelde film, korku pek sevmiyorum
Popüler filmlerin çoğu yok fakat kaliteli sayılabilecek film sayısı az değil. Zevkinize göre değişebilir tabi ama başarılı klasik filmlerin çoğu mevcut. En azından benim için ilgi çekici bir kataloğu var.

Şu siteden tüm filmlerine ulaşabilirsiniz.

Popüler filmlerin çoğu yok fakat kaliteli sayılabilecek film sayısı az değil. Zevkinize göre değişebilir tabi ama başarılı klasik filmlerin çoğu mevcut. En azından benim için ilgi çekici bir kataloğu var.

Şu siteden tüm filmlerine ulaşabilirsiniz.

Tamamdır teşekkürler

Geri
Yukarı