Çözüldü Abra A5 v17.4.4 laptop bir süre sonra uyku moduna geçiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rtx 4090 FE

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
monster abra a5 17.4.4
3060 105W
i7 11800H
32 gb çift kanal ram
1 tb samsung m.2 nvme ssd
windows 10 pro
Merhaba. Monster Abra A5 17.4.4 modelini kullanıyorum. Docker için de DNS sunucusu kurdum. PC'yi açık bırakıyorum ama bir süre sonra uyku moduna geçiyor güç seçeneklerinden ayarladım ama hala uykuya geçiyor. Yardımcı olur musunuz?

Şimdi. Prize takılı da 240 dakika yazıyordu hiçbir zaman yaptım ve kaydettim bakalım kapanacak mı?

1714051620581.png

Son düzenleme:
Çözüm
Merhaba. Monster Abra A5 17.4.4 modelini kullanıyorum. Docker için de DNS sunucusu kurdum. PC'yi açık bırakıyorum ama bir süre sonra uyku moduna geçiyor güç seçeneklerinden ayarladım ama hala uykuya geçiyor. Yardımcı olur musunuz?

Şimdi. Prize takılı da 240 dakika yazıyordu hiçbir zaman yaptım ve kaydettim bakalım kapanacak mı?

Eki Görüntüle 2178277

Sorunu Denetim Masası ayarı çözdü, driver kurmama gerek kalmadı.
Bunu indirip deneyebilir misin?

Eki Görüntüle 2178277

Sorunu Denetim Masası ayarı çözdü, driver kurmama gerek kalmadı.

Çözüm

Geri
Yukarı