Ubisoft Connect AC Mirage Türkçe Olmayacak ama birçok Ubisoft Türkçe Yerelleştirmesi Yolda

Xeytan

Hectopat
Yer
Cheyenne
Ubisoft Türkiye Bölge Müdürü Gareth Evans'ın LinkedIn'da 4 gün önce yaptığı açıklama:

"Yerelleştirme taleplerinden bazılarını gördüm. AC Mirage'da ne yazık ki Türkçe dil desteği olmayacak. Ama Türkçe dil desteği vereceğimiz birçok oyun yolda."

IMG_1811.jpeg

Oyun firmalarının bu pazara yönelmesi için Türklerin orijinal kopyalara yönelmesi gerek; buna da malum ne kadar kişinin durumu yeter, tartışılır. Ancak bu belki de bir teşvik olur diğer firmalar için; belli olmaz. Crytek zamanında EA'e Crysis'te baskı yapmış ve yerel fiyat ve dublajla çıkarttırmıştı oyunu. Belki böyle aracı firmalar ileride çoğalır veya durumumuz iyileşir; o zaman daha çok yerelleştirme görürüz diye düşünüyorum.

Ubisoft Türkiye Bölge Müdürü Gareth Evans'ın LinkedIn'da 4 gün önce yaptığı açıklama:

"Yerelleştirme taleplerinden bazılarını gördüm. AC Mirage'da ne yazık ki Türkçe dil desteği olmayacak. Ama Türkçe dil desteği vereceğimiz birçok oyun yolda."

Eki Görüntüle 1930005

Acaba hangi oyunlara gelecek?

Ubisoft Türkiye bölge müdürü gareth Evans'ın LinkedIn'da 4 gün önce yaptığı açıklama:

Eki Görüntüle 1930005

Mükemmel bir haber. Umarım çıkaracakları Türkçe oyun iyi satar da diğer şirketler de potansiyeli görür. İngilizce oyun oynamak cidden can sıkmaya başladı.

Geri
Yukarı