AC Odyssey Türkçe yama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zafercoturoglu

Hectopat
Arkadaşlar, nette birçok siteye baktım ama adam akıllı bir şey bulamadım. Bir tanesi var, o da parayla falan satıyor. Kullandığınız bir Türkçe yama var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aylık 15 TL abonelik alıp yamaya erişim sağlanabiliyor sanırım. Sonrasında aboneliğinizi iptal edip yamaya sahip olabilirsiniz. Bu 40 TL abone olmadan tek seferlik ödeme için galiba. Biraz araştırın siteden detayları görürsünüz.

Aylık 15 TL abonelik alıp yamaya erişim sağlanabiliyor sanırım. Sonrasında aboneliğinizi iptal edip yamaya sahip olabilirsiniz. Bu 40 TL abone olmadan tek seferlik ödeme için galiba. Biraz araştırın siteden detayları görürsünüz.
Önceden böyle bir şey yoktu, bunlar tekel olmuş galiba ondan para istiyorlar.

Belli bir zamandan sonra ücretsiz olarak paylaşırlar. Daha öncede böyle yapmışlardı.

Oyunun sürümüne nereden bakabilyoruz? Steam'den almıştım gold edition olarak fakat sürüm ile alakalı herhangi bir şey göremedim.

Oyunun sürümüne nereden bakabilyoruz? Steam'den almıştım gold edition olarak fakat sürüm ile alakalı herhangi bir şey göremedim.
Oyun açıldığında ana menüde sağ alt köşede yazar. Orijinalmiş zaten 1.5.3 sürümüdür sizinki de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı