Acer AN515-58 alınır mı?

Önerdiğiniz site?

Acer'in kendi sitesi, hepsiburada.com, trendyol.com vs. gibi yerlerden sipariş yapmanız sizin için daha garanti, daha iyi olacaktır. Bana soracak olursanız Acer'in kendi sitesi daha mantıklı.

Sizin için 1K fiyat farkıyla 10 kat daha performans alacağınız bir bilgisayar buldum: https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qlzey-00b-pm-HBC00005CBXZ6

Aynı sistem tek farkı i5 yerine i7 olmasıdır. Testlerde i7 teknolojisiyle daha önde.

Abi şey ben son kez soracağım vallahi ben bunu alırsam bu özellikler bana ne kadar sorun çıkarır

Daha önce müthiş bir ekranı olan bir bilgisayar kullandıysan ekranı kötü gelecektir ama kullanmadıysan Nitro 5 ekran olarak Nitro 16'nın gerisinde olsa da diğer laptoplara kıyasla kötü değil. En büyük fark soğutma da olacaktır Nitro 16'da sıvı metal soğutması var fan sesi olarak ise yine Nitro 16 daha başarılı ama performans olarak oldukça iyi bir laptoptur ikisi de.

Daha önce müthiş bir ekranı olan bir bilgisayar kullandıysan ekranı kötü gelecektir ama kullanmadıysan Nitro 5 ekran olarak Nitro 16'nın gerisinde olsa da diğer laptoplara kıyasla kötü değil. En büyük fark soğutma da olacaktır Nitro 16'da sıvı metal soğutması var fan sesi olarak ise yine Nitro 16 daha başarılı ama performans olarak oldukça iyi bir laptoptur ikisi de.
Abi daha önce bilgisayarım olmadı

İlk PC im ona göre

O halde size güzel gelecektir ekranı kötü bir ekranı yok dediğim gibi Nitro 16 daha iyi sadece.
Çok teşekkürler

Bu daha iyi
https://www.hepsiburada.com/hp-vict...sinabilir-bilgisayar-7n9t3ea-p-HBCV00005BF34W.

Alınır mı?

Son düzenleme:

Victus 15 alınmaz. Victus 16 bir nebze olsa alınır ama o bile Nitro 5'in yanına yaklaşamaz. Victus 15 limitlerle dolu ekran sallanma sorunları gibi sorunları olan kötü bir soğutma yapısı olan ekranı parlaklık ve panel olarak çok kötü olan bir laptop. Kasa kalitesi olarak da kötü. Bu bütçede Nitro'ların dışına çıkmayın.

Geri
Yukarı