Acer laptop ürün zaten kayıtlı hatası

Sen saticinin bundan zarar ettigini mi dusunuyorsun 😀? Adamlar satis yaparken belirli yuzdeligin iade edilecegini, bir kisminin garantiye gidecegini, kargosunu, uretim masrafini kisaca aklina gelebilecek her turlu masrafi bilgisayar basina dusecek bicimde bolusturuyor. Atiyorum 10 cihazdan 1I bozuk cikiyorsa diger 9unun fiyati %11 daha fazla oluyor.

Yani satici iade edilmis urunu baska musteriye satamiyorsa bu zarari diger cihazdan cikarmali, bu musteriyi degil saticiyi ilgilendirir. Hem butun hizmetlerine para verip 0 ürün alalim hem onceden iade edilmis ciksin, yok oyle dunya.

Evet istediğim ürünü istediğim gibi iade edebilirim, satıcılar da bunu göze alarak satış yapıyor değil mi? İsterse iadesiz satsın benim sorunum mu? Ne çok bilmiş adam var arkadaş burada ya. Sen istersen iade ürünü alabilirsin sorunsuz kullanabilirsin başka biri de iade ürün almak istemez sana ne bundan?
Aynen dostum, iade edilmiş ürünleri 2. el diye satıyorlar. Zaten, makara gibisiniz! İade kabul edildiyse, yeniden satışa uygun olduğu için kabul edilmiştir ve tekrar satılmasında hiçbir mahsur yoktur diye kabul edilir. Konu sahibi bu ürünü iade veya değişim alması imkansız. Hadi sizi çok bilmişler, gidin hatalı fiyatlı ürünleri kovalayın. THH'den çorba 🍲 paranızı alırsınız belki.

Aynen dostum, iade edilmiş ürünleri 2. el diye satıyorlar. Zaten, makara gibisiniz! İade kabul edildiyse, yeniden satışa uygun olduğu için kabul edilmiştir ve tekrar satılmasında hiçbir mahsur yoktur diye kabul edilir. Konu sahibi bu ürünü iade veya değişim alması imkansız. Hadi sizi çok bilmişler, gidin hatalı fiyatlı ürünleri kovalayın. THH'den çorba 🍲 paranızı alırsınız belki.

İspatlayamayacagim icin simdilik susuyorum, pazartesi gunu konu sahibi urunun degisimini yapinca bu mesajlarini yanlış mesaj diye raporlayacagim.

Tabii konunun ucu acik oldugu icin sallayabildiginiz kadar sallayin, nedense hepiniz de 100 mesaj altisiniz 😀. Her konuda millete cahil etiketi vuran cok bilmislerle polemige girmeyi biraktim, hayatinda bol sans.

Belli ki bilginiz gerçekten kısıtlı ve bir yaranız var geçmişte, hayatımda hiçbir zaman THH ile uğraşmadım veya iademde sorun yaşamadım bilin diye söylüyorum. Konu sonuçlandığında tekrar görüşelim bence sen de bu süre zarfında forumda yanlış bilgiler yaymaya devam etme.

Arkadaşlar aceri aradım herhangi bir servis kaydı vs. bulunmadığını söyledi böyle durumlarla karşılaşıldığını ve benden ürünün seri numarasını falan mail attığımda yardımcı olacaklarını söyledi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı