Acer Nitro 16 AN16-41 2x32 RAM takılabilir mi?

Teşekkür ederim yetkili servis desteklemiyor dedi RAMExpert indirdim destekliyor yazıyor tekrar aradım başka bir temsilci destekler dedi. İade edecektim tam. Şimdi siparişi geçtim. 🌞

Acer bazen biraz şeydir çok takılmayın. Umarım sorunsuz sağlıklı bir şekilde kullanırsınız.

Merhaba bende de aynı model var ve tek slot 32 GB takmışlar, siz alıp32 GB taktınız mı acaba?

Evet bende Hi-Level marka vardı, farklı model RAM çıkabilir tam modeli öğrenip aynısından almanız çok önemli. Ben kendim açıp baktım. Şu an 64 GB RAM var sistemimde ama en fazla 15 GB RAM kullanımını gördüm 😅 3.307 liraya ucuz fiyatları listeleyen siteden seçtim.

16 gblık modelini alıp üstüne farklı marka 32 gb ram eklemek istiyorum. Toplam 48 gb ram olacak
Bu yaptığım çalışır mı arkadaşlar

Alacağım ürün bu.

Normalde laptopun 32 gb versiyonunu alacaktım ama 3000 tl daha pahalı onun yerine 32 gb başka marka bir ram alırım aynı fiyata 48 gb ramim olur. Yanlış mı düşünmüşüm

16 GB'lık modelini alıp üstüne farklı marka 32 GB RAM eklemek istiyorum. Toplam 48 GB RAM olacak.
Bu yaptığım çalışır mı arkadaşlar.

Alacağım ürün bu.

Notmalde 32 GB versiyonunu alacaktım ama 3000 TL daha pahalı onun yerine 32 GB el RAM alırım aynı fiyata 48 GB RAM'im olur.

32 GB RAM'e ek 16 GB takabilirsiniz ama ben daha sağlıklı olması açısından 2x16 yapmanızı öneririm.

16 GB'lık modelini alıp üstüne farklı marka 32 GB RAM eklemek istiyorum. Toplam 48 GB RAM olacak.
Bu yaptığım çalışır mı arkadaşlar.

Alacağım ürün bu.

Normalde laptopun 32 GB versiyonunu alacaktım ama 3000 TL daha pahalı onun yerine 32 GB başka marka bir RAM alırım aynı fiyata 48 GB RAM'im olur. Yanlış mı düşünmüşüm.

Kesinlikle olmaz, başka marka ile takılırsa kesin uyumsuzluk yaşarsın ayni markanin aynı modelinde bile bazen chip farklılığı nedeniyle ufak çökmeler yapabiliyor. Bu yüzden alınacağı zaman aynı banttan üretilmiştir belki diye aynı yerden alınır RAM'ler. AMD RAM konusunda cok sorunlu, laptopu aldiktan sonra ayni barkod numarasıyla arayıp birebir aynı boyutta ki belleği alın. Zaten 32 GB günümüzün sistemlerinde oldukça yeterlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı