Acer Nitro 16 ekranında ölü piksel var mı?

Disorder

Femtopat
Daha fazla  
Ayın 18'de teslimatla hepsiburada/teknorya üzerinden Acer Nitro 16 an 16-41 satın almıştım.
Cihaz geldikten sonra kısıtlı sürelerde kullanma şansım oldu aslında kullanabildiğim sürede çok da memnun kaldım diyebilirim, ama dün görebildiğim kadarıyla ekranın neredeyse tam orta kısmında ölü piksel olduğunu düşündüm ve açıkçası sıfır alınan cihazda bu şekilde problem görmekten dolayı canım sıkıldı ve bugün cihazı Hepsiburada üzerinden iade talebi oluşturarak geri gönderdim.
Sorum şu,
1) Görselde eklediğim görüntüye göre teşhisim doğru mudur? Videoda var fakat ekleyemiyorum.
2) Bu cihaz başka satıcıda olmadığı için zorunlu olarak buradan aldım ama yorumlarında iade ile ilgili şikayetlerin çok olduğunu gördüm, ilgili firmadan iade yapan arkadaş oldu mu ve aksi bir durum oluşması ve satıcının iade kabul etmemesi halinde ne şekilde hareket etmeliyim?

WhatsApp Image 2023-11-25 at 13.28.55.jpeg

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Ayın 18'de teslimatla hepsiburada/teknorya üzerinden Acer Nitro 16 an 16-41 satın almıştım.
Cihaz geldikten sonra kısıtlı sürelerde kullanma şansım oldu aslında kullanabildiğim sürede çok da memnun kaldım diyebilirim, ama dün görebildiğim kadarıyla ekranın neredeyse tam orta kısmında ölü piksel olduğunu düşündüm ve açıkçası sıfır alınan cihazda bu şekilde problem görmekten dolayı canım sıkıldı ve bugün cihazı Hepsiburada üzerinden iade talebi oluşturarak geri gönderdim.
Sorum şu,
1) Görselde eklediğim görüntüye göre teşhisim doğru mudur? Videoda var fakat ekleyemiyorum.
2) Bu cihaz başka satıcıda olmadığı için zorunlu olarak buradan aldım ama yorumlarında iade ile ilgili şikayetlerin çok olduğunu gördüm, ilgili firmadan iade yapan arkadaş oldu mu ve aksi bir durum oluşması ve satıcının iade kabul etmemesi halinde ne şekilde hareket etmeliyim?

Eki Görüntüle 2030410

Değişim isteyin hocam. Satıcıyla alakalı bir durum değil sonuç itibari ile kapalı kutu satıyorlar disbritörlerden alıp fabrikasyon hatasıdır.

Değişim isteyin hocam. Satıcıyla alakalı bir durum değil sonuç itibari ile kapalı kutu satıyorlar disbritörlerden alıp fabrikasyon hatasıdır.

revivality eyvallah hocam sizinde tavsiyelerinizin çok faydası olmuştu cihazı alırken bende kaldığı sürede aslında tam dediğiniz gibi neredeyse ısınmayan sessiz bir cihaz olduğunu gördüm , dediğiniz gibi satıcıyla direk alakalı bir durum olmadığının bende farkındayım sonuçta elektronik cihaz alıyoruz biraz fifty-fifty durumu var peder beyede amazondan nitro 5 aldım onun cihazda buna benzer bir görüntü göremedim.

Ekrandaki görüntüye göre teşhis doğrumudur ?

Değişim yerine iade ile göndermemin sebebide 14 günlük süreci kullanmak, değişim talebi vs derken sürecin uzaması ihtimali yokmu?

Revivality eyvallah hocam sizinde tavsiyelerinizin çok faydası olmuştu cihazı alırken bende kaldığı sürede aslında tam dediğiniz gibi neredeyse ısınmayan sessiz bir cihaz olduğunu gördüm, dediğiniz gibi satıcıyla direk alakalı bir durum olmadığının bende farkındayım sonuçta elektronik cihaz alıyoruz biraz fifty-fifty durumu var peder beyede Amazon'dan Nitro 5 aldım onun cihazda buna benzer bir görüntü göremedim.

Ekrandaki görüntüye göre teşhis doğru mudur?

Değişim yerine iade ile göndermemin sebebi de 14 günlük süreci kullanmak, değişim talebi vs derken sürecin uzaması ihtimali yok mu?

Ölü piksel gibi duruyor evet. İade daha hızlı olur tabii ki ama tekrar aynı cihazı alacaksanız fiyat farkı olacaktır bu yüzden değişim isteyin yazmıştım. Değişimin de çok uzun süreceğini sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı