Acer Nitro 16 NitroSense üzerinden boot logosu nasıl değiştirilir?

TwoBee

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
13
Yer
LTBR
Daha fazla  
Selam. Nitro 16 laptopumun NitroSense uygulamasında boot logosu değiştirme seçeneği var. Açılıştaki Nitro yazısı yerine herhangi bir görsel, hatta GIF koyabiliyormuşuz ancak bende çalışmıyor. Görseli yüklüyorum, yeniden başlatma gerekiyor diyor. Yeniden başlatıyorum ama yine Nitro logosu geliyor açılışta. Yapabilen veya nasıl yapıldığını bilen var mı?

Son düzenleme:
Selam. Nitro 16 laptopumun NitroSense uygulamasında boot logosu değiştirme seçeneği var. Açılıştaki Nitro yazısı yerine herhangi bir yazı koyabiliyormuşuz ancak bende çalışmıyor. Görseli yüklüyorum, yeniden başlatma gerekiyor diyor. Yeniden başlatıyorum ama yine Nitro logosu geliyor açılışta. Yapabilen veya nasıl yapıldığını bilen var mı?

Normal laptoplarında olmuyor mu ya? Kocaman yeşil Acer boot görseli çok kötü duruyor.

Selam. Nitro 16 laptopumun NitroSense uygulamasında boot logosu değiştirme seçeneği var. Açılıştaki Nitro yazısı yerine herhangi bir görsel, hatta GIF koyabiliyormuşuz ancak bende çalışmıyor. Görseli yüklüyorum, yeniden başlatma gerekiyor diyor. Yeniden başlatıyorum ama yine Nitro logosu geliyor açılışta. Yapabilen veya nasıl yapıldığını bilen var mı?
Değiştirebildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı