Acer Nitro AN515-57 laptop performansı Fortnite oyununda düşüyor

Kakooo

Picopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda Fortnite oynarken drop ve FPS düşmeleri yaşanıyor. Halbuki sistemim gayet yeterli fakat thermal throttling denen şey oluyor galiba. İşlemci sürekli dalgalanıyor. Bende bunu düzeltmek için "undervolt" denen işlemi yapmak istiyorum fakat birine ne zaman danışmadan iş yapsam yanlış yapıyorum. İnternete normalde pek güvenmeyen bir insanım fakat bu benim için çok önemli. Undervoltun nasıl yapıldığıyla ilgili herhangi bir şey bilen var mı?

Öncelikle fpsnizi sabitlemeyi deneyiniz. Ayrıca sisteminizi FPS ve sıcaklık değerlenirizi bilmeden yardımcı olmamız mümkün dğeil.

Bilgisayarımda Fortnite oynarken drop ve FPS düşmeleri yaşanıyor. Halbuki sistemim gayet yeterli fakat thermal throttling denen şey oluyor galiba. İşlemci sürekli dalgalanıyor. Bende bunu düzeltmek için "undervolt" denen işlemi yapmak istiyorum fakat birine ne zaman danışmadan iş yapsam yanlış yapıyorum. İnternete normalde pek güvenmeyen bir insanım fakat bu benim için çok önemli. Undervoltun nasıl yapıldığıyla ilgili herhangi bir şey bilen var mı?

PUBG'de aynı sorunu yaşıyorum ve aynı bilgisayar ile. Maalesef araştırdım ve pek bir çözüm bulamadım.

sıcaklık değerlerini ancak yarın çekip atabilirim şuan mümkün değil ama fps sabitleme konusuna gelecek olursam fps sabitlemeyi denedim değişmedi. yani büyük ihtimal dediğim gibi işlemci hızında dalgalanma oluyor.

PUBG'de aynı sorunu yaşıyorum ve aynı bilgisayar ile. Maalesef araştırdım ve pek bir çözüm bulamadım. aynı durumdayız :(

PUBG'de aynı sorunu yaşıyorum ve aynı bilgisayar ile. Maalesef araştırdım ve pek bir çözüm bulamadım.
aynı durumdayız maalesef. bende yılbaşına kadar halletmek istiyorum çünkü arkadaşlarımla oyun oynamak istiyorum :(

Yeni konular

Geri
Yukarı