Acer Nitro AN515-58-7725 laptop alınır mı?

Merhaba hocam ne için kullanacağınızı ve bütçenizi öğrenebilir miyim?

Oyun + gündelik iş bütçem lindeki gibi 32,500 üstüne fazla çıkamam
MSI Bravo A15 251xtr ve ASUS TUF Gaming A15 FA507NU-LP053 düşünüyordum sonradan bunu önerdiler hangisi en iyisi (ASUS'a 8 GB RAM takacaktim)

Oyun + gündelik iş bütçem lindeki gibi 32,500 üstüne fazla çıkamam.
MSI Bravo A15 251xtr ve ASUS TUF Gaming A15 FA507NU-LP053 düşünüyordum sonradan bunu önerdiler hangisi en iyisi (ASUS'a 8 GB RAM takacaktim)

Bana kalırsa doğrusunu yapmışlar hocam Acer yeni kasalar gayet iyi ASUS da soğutma problemleri çıkıyor MSI de geçen senelerde çok soğutma problemi oluyordu ısınıyordu şimdi problem çözüldü diyorlar ama Acer daha garanti diyebilirim fan sesi ve ısınma problemi olmaz yeni kasalar başarılı 4050 olması biraz dezavantaj ama sıkıntılı bir 4060,4070 alacağınıza sıkıntısız en iyilerinden 4050 almanızı tavsiye ederim bende yarın Acer'den https://www.hepsiburada.com/acer-pr...a=BOZDAN+Teknoloji&url_src=and-product-detail bunu alacağım.

Bana kalırsa doğrusunu yapmışlar hocam Acer yeni kasalar gayet iyi ASUS da soğutma problemleri çıkıyor MSI de geçen senelerde çok soğutma problemi oluyordu ısınıyordu şimdi problem çözüldü diyorlar ama Acer daha garanti diyebilirim fan sesi ve ısınma problemi olmaz yeni kasalar başarılı 4050 olması biraz dezavantaj ama sıkıntılı bir 4060,4070 alacağınıza sıkıntısız en iyilerinden 4050 almanızı tavsiye ederim bende yarın Acer'den https://www.hepsiburada.com/acer-pr...a=BOZDAN+Teknoloji&url_src=and-product-detail bunu alacağım.

Bunda da 4060 var ama kaç watt olduğunu tam bulamadım siz biliyor musunuz?

Bunda da 4060 var ama kaç watt olduğunu tam bulamadım siz biliyor musunuz?

Tam bilemiyorum ama çok hızlı bir batarya bitimi veya hızlı bir ölüm de olmaz. Acer genelde bataryada pek kötü olmuyor. Ayrıca diğerlerinde ısınma problemi daha fazla olduğu için batarya ömrü daha az olur bence korkmadan bu fiyat aralığında Acer Nitro'yu tercih etmelisiniz. Yine de aldığınız yerden kaç watt olduğunu öğrenin.

Geri
Yukarı