Acer Nitro AN515-58 şarj süresi nasıl arttırılır?

Windows'u adam etmek için baya uğraşmanız lazım.
AN 515-58 ile şuan 4 saat Dead Cells gibi oyunları oynayabilirim rahatlıkla.
+5 de gündelik kullanım için verir.
Fakat aylardır optimize ediyorum, gereksiz hizmetinden tut telemetrilere kadar her şeyi kapattım. Biraz dert edinirseniz siz de gündelik kullanım için hârika bir laptop haline getirebilirsiniz.
Lenovo İdeapad 3 kullanan biri vardı yanımda parlaklık o kadar azalabiliyordu ki resmen ekran kapanıyordu, o kıvama getirince 7 saat gördüğü oldu resmen yazıda. Ama yazıda yani maksimum 5 saat gidecektir belki de.

Lenovo İdeapad 3 kullanan biri vardı yanımda parlaklık o kadar azalabiliyordu ki resmen ekran kapanıyordu, o kıvama getirince 7 saat gördüğü oldu resmen yazıda. Ama yazıda yani maksimum 5 saat gidecektir belki de.
İntel konfigürasyonlarla maksimum böyle, AMD işlemci verimliliği açısından 1-0 önde oluyor.
Tâbi Windows ayarlarından güç seçeneklerinden öyle şeyler yaptım ki, işlemci bazen boşta 0.5W falan çekiyor.

İntel konfigürasyonlarla maksimum böyle, AMD işlemci verimliliği açısından 1-0 önde oluyor.
Tâbi Windows ayarlarından güç seçeneklerinden öyle şeyler yaptım ki, işlemci bazen boşta 0.5W falan çekiyor.
Ben her laptopun o kadar kısılabilen parlaklığının olmamasına şaşırıyorum.

Bilemem artık onu, belki panel kalitesi ile alakası vardır.
Telefon parlaklığı gibi kendisinin hassasiyeti, bazı laptopların ise öyle değil. Panel kalitesi ile alakalı da değil sanırım sRGB oranı bana pek iyi gelmedi ufo testi de çok ghostingliydi. Bunlar ufak ama dikkate değen detaylar ve farklar bence. Markalar ayarlıyor sanırım.

Windows'u adam etmek için baya uğraşmanız lazım.
AN 515-58 ile şuan 4 saat Dead Cells gibi oyunları oynayabilirim rahatlıkla.
+5 de gündelik kullanım için verir.
Fakat aylardır optimize ediyorum, gereksiz hizmetinden tut telemetrilere kadar her şeyi kapattım. Biraz dert edinirseniz siz de gündelik kullanım için hârika bir laptop haline getirebilirsiniz.
Bir videodan veya bir yazıdan yardım aldınız mı acaba? Hala çözemedim çok sorun yaratıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı