Acer teknik servisi nasıldır?

Kaptan45

Femtopat
Merhaba Acer Nitro 16 almak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla şu an sağlam ve sorunsuz model gibi gözüküyor. Olası bir sorunda teknik servise göndermek zorunda kalırsam servisi nasıldır tecrübe eden oldu mu? Sizce en iyi teknik servise sahip markalar hangileri ve bahsettiğim modeli almak mantıklı mı?

Son düzenleme:
Ciddi bir şekilde gerekmedikçe teknik servise göndermemeni tavsiye ederim, benim için fazla iyi değildi.

Merhaba Acer Nitro 16 almak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla şu an sağlam ve sorunsuz model gibi gözüküyor. Olası bir sorunda teknik servise göndermek zorunda kalırsam servisi nasıldır tecrübe eden oldu mu? Sizce en iyi teknik servise sahip markalar hangileri ve bahsettiğim modeli almak mantıklı mı?
Nitro 16 güzel, ancak Acer servisi rezalet umarım yolun düşmez.

Acer nitro 5 laptopum her oyunda hatasız çöküyordu. Servise yolladım ve 1 hafta içinde format atıp geri yolladılar. Sonra 2.kez tekrar yolladım ve 1 ay oldu hala bekliyorum. Anakart yurt dışından gelecekmiş de parça bekliyorlar mış. İlk gönderdiğimde neden anlamadınız diyorum cevap bile vermiyorlar. Kısacası ben bu kadar rezalet bir servis daha görmedim.

Geri
Yukarı