Açık Liseden örgün eğitime geçiş

Dersinin tüm dönem konularından sorumlusun zaten. Mesela Edebiyat 3. dönemden sınava gireceğim ben tüm 3. dönem konularından sorumlu olacağım sınavda.

O dönemin her konusundan ve ünitesinden sorumlusun yani.
Anlamadım 1. sınavı oldum 2.sınavdayım o zaman ona nasıl çalışıcam? Hocam Sistemi Anlat Mat,Edebiyat, Felsefe net geçerim.

Anlamadım 1. sınavı oldum 2.sınavdayım o zaman ona nasıl çalışıcam? Hocam Sistemi Anlat Mat,Edebiyat, Felsefe net geçerim.
Konuları 2. Dönemin konuları mı? Yoksa 1,2 dönemin konularımı?

Sınavlar döneme göre hocam. Yani Örgün eğitimdeki gibi ilk sınav iki ünite, ikinci sınav kalan iki ünite gibi değil. Mesela Felsefe göreceksiniz bu dönem. Felsefe dersinin tüm konularından sorumlusunuz.

2. Dönemin.

Sınavlar döneme göre hocam. Yani Örgün eğitimdeki gibi ilk sınav iki ünite, ikinci sınav kalan iki ünite gibi değil. Mesela Felsefe göreceksiniz bu dönem. Felsefe dersinin tüm konularından sorumlusunuz.

2. Dönemin.
2. dönemin konularına çalışmam lazım dimi sadece? 1. dönem sormicaklar yani.

Aynen.

Hatta garanti olsun seçtiğin derslerin sslerini atabilir misin?
Hocam ders seçtirmediler orada yazıyor atim yine.

Aynen.

Hatta garanti olsun seçtiğin derslerin sslerini atabilir misin?

Hocam Temel din,Din,Peygamber hayatı, gerisi normal dersler ve Felsefe yok... İmam Hatip gibi maşallah. Beni geri İman ettirecekler herhalde.

Son düzenleme:
Hocam ders seçtirmediler orada yazıyor atim yine.

Hocam Temel din,Din,Peygamber hayatı, gerisi normal dersler ve Felsefe yok... İmam Hatip gibi maşallah.
Unutma, Derslerin sağ kısmında bulunan sayılar dönemi belirtir. Ona göre çalış. Başarılar şimdiden.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-12-15-12-22-25-63.jpg
    Screenshot_2023-12-15-12-22-25-63.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 24
Hocam dönem 2023-1 yazıyor buna göre ben 2 tane sınava mı gireceğim yoksa. 2. yazana mı gireceğim? ona çalışıp çalışmicam.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (642).png
    Ekran Görüntüsü (642).png
    32,1 KB · Görüntüleme: 22
Hocam dönem 2023-1 yazıyor buna göre ben 2 tane sınava mı gireceğim yoksa. 2. yazana mı gireceğim? ona çalışıp çalışmicam.
Hocam dönem olarak bahsettiğim şey derslerin dönemi. Not kısmının yanında yazan dönemler derslerin dönemleri yani. Dönemlere göre çalışacaksınız.

Geri
Yukarı