Acil matematik TYT vs. Apotemi TYT matematik

Soru bankası çözme bence artık bu netlerdeysen.
Ek olarak apoteminin TYT mat kaynağını hiç görmedim link var mı acaba?

Mat kaynak olarak değil de fasiküller var ben onları diyorum.
Link koyamam çünkü işler kitap evinde gördüm.

Bir de zaten haftada 1 TYT genel deneme çözüyorum. Ama boş kalmamak adına soru bankası çözmek istiyorum çünkü YKS'ye 2025'te gireceğim.

Mat kaynak olarak değil de fasiküller var ben onları diyorum.
Link koyamam çünkü işler kitap evinde gördüm.

Bir de zaten haftada 1 TYT genel deneme çözüyorum. Ama boş kalmamak adına soru bankası çözmek istiyorum çünkü YKS'ye 2025'te gireceğim.

Apoteminin TYT için kullanılabilecek fonksiyon ve problem fasikulu var ikisini de onermem kaynak çözmek istiyorsan barış TYT matematik al netlerin iyi çünkü.

Bir de TYT matematik netini hangi yayından yapmıştın.

Apoteminin TYT için kullanılabilecek fonksiyon ve problem fasikulu var ikisini de onermem kaynak çözmek istiyorsan barış TYT matematik al netlerin iyi çünkü.

Bir de TYT matematik netini hangi yayından yapmıştın.

3D TYT simülasyon denemesinden.

Öneri için teşekkürler.

Para ve vakit israfı, ltı bitir önceden madem zamanın varsa.

Başladım ona küçükten😁

3D TYT simülasyon denemesinden.

Öneri için teşekkürler.

Başladım ona küçükten😁

Hocam 3D'den böyle net yaptıysanız onerebileceğim şu an barış orijinal 3D bekir avşar matmaster denemelerini çözebilirsiniz.
Ama bence bu kadar hızlı hızlı kaynak bitirmeyin bende aynisini AYT mat denemesi için yapmıştım sonra kaynak sıkıntısına giriyorsunuz.

İstediğin dereceye oyna, şu noktadan sonra TYT Mat kasman vaktine yazık eder.
AYT Mat denemelerine girdikçe matematik yorumun gelişeceği için o 36 MAT da 38-39 rahat olur. Bitki, Organik çalışabilirsin. Vaktine yazık etme.

İstediğin dereceye oyna, şu noktadan sonra TYT mat kasman vaktine yazık eder.
AYT mat denemelerine girdikçe matematik yorumun gelişeceği için o 36 mat da 38-39 rahat olur. Bitki, organik çalışabilirsin. Vaktine yazık etme.

Mantıklı geldi ama AYT mat denemesine daha var. O boş zamanımda netlerim düşecek diye korkuyorum o yüzden çözmediğim kaynak varsa çözmek istiyorum😕

Hocam 3D'den böyle net yaptıysanız onerebileceğim şu an barış orijinal 3D bekir avşar matmaster denemelerini çözebilirsiniz.
Ama bence bu kadar hızlı hızlı kaynak bitirmeyin bende aynisini AYT mat denemesi için yapmıştım sonra kaynak sıkıntısına giriyorsunuz.

Bekir avşar denemelerini hiç çözmemiştim. Çözeceğim teşekkürler.
😃

Yeni konular

Geri
Yukarı