Çözüldü Ad Blocker korumasını %100 yapabilir miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jeasust

Hectopat
Daha fazla  
Ad Blocker Test sitesine girdim, %99 oldu. Bunu nasıl %100 yaparım?

Kullandığım eklentiler.
1700043115222.png

1700043082542.png

Nasıl %100'e sahip olabilirim?

Yeşil puan, tatmin edici bir koruma düzeyini gösterir. Mükemmel bir skor hedeflemenize gerek yok.

Ancak, tam %100 koruma elde etmek istiyorsanız sitedeki testlerin çoğunu kapsayan (kozmetik filtreler ve komut dosyası yükleme hariç) d3Host Listesini kullanabilirsiniz. Bu, puanınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki URL'yi reklam engelleyicinin Custom filtre kısmına girebilirsin.

Son düzenleme:

Yeşil puan, tatmin edici bir koruma düzeyini gösterir.

Mükemmel bir skor hedeflemenize gerek yok.
Ancak, tam %100 koruma elde etmek istiyorsanız sitedeki testlerin çoğunu kapsayan (kozmetik filtreler ve komut dosyası yükleme hariç) d3Host Listemi kullanabilirsiniz. Bu, puanınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki linki reklam engelleyicinin Custom filtre kısmı varsa oraya girebilirsin.
Deniyorum, olursa dönerim.

Yeşil puan, tatmin edici bir koruma düzeyini gösterir. Mükemmel bir skor hedeflemenize gerek yok.

Ancak, tam %100 koruma elde etmek istiyorsanız sitedeki testlerin çoğunu kapsayan (kozmetik filtreler ve komut dosyası yükleme hariç) d3Host Listesini kullanabilirsiniz. Bu, puanınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Aşağıdaki URL'yi reklam engelleyicinin Custom filtre kısmına girebilirsin.
Denedim olmadı, sadece şurası kaldı. Ama yine de filtreler için sağol.

1700044153723.png

Son düzenleme:
%100 güvende hissetmenin kimseye zararı olmaz.
Sadece hissetmenizi sağlar ama. uBlock Origin yükleyip sitenin değerlendirdiği şeyleri engelleyecek filtreleri elle yazıp onun dışında hiç filtre kullanmadan orada %100 olması sağlanabilir. Diğer tüm sitelerde her şey kabak gibi ortada olur ama.

Yaygın filte listelerine bakarsanız önerilen 100-200 satırlık listenin tek kelimeyle komedi olduğunu anlarsınız.
İşe yaramıyor demiyorum. Ama amacı siteyi %100 yapmak o kadar.

Geri
Yukarı