Giyim Adidas Ultrabounce erkek ayakkabı Nays ile 802 TL!

madsea25

Decipat
Daha fazla  
40 2/3 ve 39 1/3 numarası için 943 TL sadece, Nays ile ödeme yaparsanız 802 TL gibi son 1 senenin en düşük fiyatına alıyorsunuz Diğer numaralar için de yakın fiyatlar, 43 numara 1060 lira mesela yine dip fiyatta. Numaranıza göre seçip Nays ile ödeyin her türlü 1000 TL altına geliyor.

Dosya Ekleri

• IMG_7442.jpeg
    IMG_7442.jpeg
    78,7 KB · Görüntüleme: 105
Nays'lı fiyatını yazmayın şu konulara. Ben şahsen kullanmıyorum kullanan da hesabını kendisi yapsın.
En azından başlığa yazmayın.

Her şeyin ateş pahası olduğu bir dönemde insanlar olabildiğince tasarruf etmeye çalıştığı için fiyatını kendim hesaplayıp başlığa yazıyorum. Sonuçta millet cebinden ne kadar kurtarabilir ona bakıyor, eğer Nays kullanmıyorsanız linke tıklayıp açılan fiyata bakabilirsiniz.

Her şeyin ateş pahası olduğu bir dönemde insanlar olabildiğince tasarruf etmeye çalıştığı için fiyatını kendim hesaplayıp başlığa yazıyorum. Sonuçta millet cebinden ne kadar kurtarabilir ona bakıyor, eğer Nays kullanmıyorsanız linke tıklayıp açılan fiyata bakabilirsiniz.
Her şeyin ateş pahası olduğu dönemde nakit parayı pat diye çıkarıp atamıyoruz, 940₺ fiyatı vadesiz 6 ay taksitle almak şu an çok daha avantajlı, benim demek istediğim bu. Niyetin de kötü değil ayrıca, herkesin kullandigini dusunmuyorum yukaridaki sebep yüzünden.

Daha cumartesi elime ulaşmıştı 970₺'ye geliyor şu an. Ben 1200₺'ye almıştım. 1 gün kullandım sadece, silsem altını falan iade alır mı amazon.com.tr acaba? Satıcı aynı.

Bu arada ben de nays kullanmıyorum, kredi kartıyla alıyorum. Nakit para kullanmıyorum genel olarak. Nays için de nakit lazım anladığım kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı