hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Adobe Premiere'i öğrenmek isteyip nereden başlayacaklarını bilemeyenler, Adobe Premiere ile ilgili bilgileri nereden öğrenmeli? 🙄

Son düzenleyen: Moderatör:
Udemy platformundan video destekli kurslara bakabilirsiniz. İndirimlerde ucuz fiyatlara düşebiliyor. Ayrıca Youtube'da Barış Özcan ve Afgan Rasulov'un bu konuda videoları var. Türkçe olarak bulabileceğin en iyi kaynaklar bu adamlarda diyebilirim.

Udemy platformundan video destekli kurslara bakabilirsiniz. İndirimlerde ucuz fiyatlara düşebiliyor. Ayrıca Youtube'da Barış Özcan ve Afgan Rasulov'un bu konuda videoları var. Türkçe olarak bulabileceğin en iyi kaynaklar bu adamlarda diyebilirim.
Afgan Rasulov çok yüzeysel anlatıyor daha önce izlemiştim. Barış Özcan ise daha önce hiç Premiere eğitim videosu olduğunu bilmiyordum bir bakarım. Aslında ben biraz daha ayrıntılı eğitim bulmak istiyorum. Ben Technopat'ı YouTube üzerinden biliyorum ordan bir örnek vereyim o zaman. YouTube'da videolarda sık girmeye başladım. Mesela şu resimde gösterdiğim yerdeki şeye ve bunun gibi şeylere ne deniyor. İsmini bilmediğim için "şey" diyorum. Aslında videonun için de bulunan bu tür şeylere ve başka şeylere kullanılan terimler nedir? Nerde bulunur? Eşitlemem videoya nasıl eklenir?... vs. gibi öğrenmek istiyorum. Umarım anlatabildim bilmeyince anlatılamıyorda.
370933

Onların bir çoğu Essantial Graphics Template olarak geçer. After FX alt yapılı hazır sürükle bırak dosyalardır. Yada sadece after formatlıdır şeffaf render edilmiş ve konmuştur.
Eski sürümlerin ileri düzey eğtimleride işinizi görür. CS3 VS4 CS5 ila CS6 ya ait Lynda gibi setlere bakabilirsin.

Onların bir çoğu Essantial Graphics Template olarak geçer. After FX alt yapılı hazır sürükle bırak dosyalardır. Yada sadece after formatlıdır şeffaf render edilmiş ve konmuştur.
Eski sürümlerin ileri düzey eğtimleride işinizi görür. CS3 VS4 CS5 ila CS6 ya ait Lynda gibi setlere bakabilirsin.
Teşekkürler. Bir bakayım. Lynda ilk defa duydum umarım anlarım.

Siber Kurs kanalına bak, işine yarayacaktır
Biliyorum o kanalı güzel bir kanal. Fakat Afghan Rasulov basit anlatıyor, Siber Kurs ise basitin 1-2 tık üstünü anlatıyor. Aslında ben terimleri öğrenmek istiyorum. Misal Template diye bir terimi öğrendim hani bunun gibi terimleri öğrenmek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı