Çözüldü Adobe üyelik iptal için 1600₺ isteniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Rica ederiz. Geçmiş olsun.
Nasıl yaptınız acaba?
Adobe ile iletişime mi geçtiniz yoksa başka bir şekilde mi?

İletişime geçtim web sitesi üzerinden. İlkin yine aylık abonelik teklifi sundular. Öğrenci olduğumu ve iptal etmek istediğimi söyledim. Bir 5-10 dk yeni abonelik teklif ettiler; param olmadığını söyledim ve iptal ettiler.
Bir ücret kesiyor mesela 1000TL diyelim Adobe programına denemek istiyorsan %10 bedel ödüyorsun 100TL ödedikten sonra denemeyi istedigin zaman bitirebiliyorsun (1Ay) oda paranı iade ediyor ama deneme sürümü geçerse (1Yıllık) vay halinize.
Adobe kullanmadığım için detaylı bilmiyorum. Teşekkürler bilgilendirme için.

Rica ederiz. Geçmiş olsun.
Nasıl yaptınız acaba?
Adobe ile iletişime mi geçtiniz yoksa başka bir şekilde mi?

İletişime geçtim web sitesi üzerinden. İlkin yine aylık abonelik teklifi sundular. Öğrenci olduğumu ve iptal etmek istediğimi söyledim. Bir 5-10 dk yeni abonelik teklif ettiler; param olmadığını söyledim ve iptal ettiler.

Çözüm
CS 6 deneme sürümünü kullandım bitti ve hala iptal olmadı. İptal etmek için 1600 küsur TL para istıyorlar.

Aynı şey bende de var. 2000 TL istiyorlar. NVIDIA'dan kod geldi, kullandım. İptal ettiğimde 2K fesih talep ediyorlar. İninal'den kayıt olduğum ve adres vs. vermediğim için sorun olur mu?

Aynı şey bende de var. 2000 TL istiyorlar. NVIDIA'dan kod geldi, kullandım. İptal ettiğimde 2K fesih talep ediyorlar. İninal'den kayıt olduğum ve adres vs. vermediğim için sorun olur mu?

Kanka ne yaptın iptal falan ettin mi?
Bende de abonelik var deneme sürümü kullanmıştım paparayla kayıt oldum, para çekmeye çalışıyor ama param yok. Ödemenizi düzenlemezseniz otomatik iptal edilecektir diyor ne olacak şimdi onu ne bekeleyeceğim?

Kanka ne yaptın iptal falan ettin mi?
Bende de abonelik var deneme sürümü kullanmıştım paparayla kayıt oldum, para çekmeye çalışıyor ama param yok. Ödemenizi düzenlemezseniz otomatik iptal edilecektir diyor ne olacak şimdi onu ne bekeleyeceğim?
Yasal olarak bir şey olmaz korkmayın. Hizmet iptal olur, olur biter. Papara kartınızı da tam olarak iptal olana kadar kapalı vaziyette tutun.

Hayır, önemli değil.

Çok teşekkür ederim! İyi günler:)

Hayır, önemli değil.

Hocam hala iptal olmadı ben de Adobe'ye yazdım fakat yıllık planı iptal ederse planın yüzde 50'sini ödemem gerektiğini söyledi veya daha ucuz planlar önerdi ama param yok ki ne yapacağım beklemeye devam mı edeyim.

Tamamdır hallettim bir şekilde ne yaptığımı bilmiyorum ama şu an hesapta hiç abonelik görünmüyor zaten hesabı da sildim bir daha da asla açmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS 6 deneme sürümünü kullandım bitti ve hala iptal olmadı. İptal etmek için 1600 küsur TL para istıyorlar.

Nasıl iletişime geçtiniz? Aynı sorunu yaşıyorum.

Merhaba, ben de bu sorunu yaşıyorum. 1 yıllık plan almışım fark etmeden. İptal etmem için 500 TL istiyorlar. Web sitesinden de iletişime geçemedim nasıl hallettiniz durumu? Detaylı anlatabilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı