Aerocool Likai 240 240mm Alınır mı?

Vivace

Hectopat
Intel Core i5 6600K işlemcim ve MSI GTX 1080 GAMING X+ ekran kartım var. Şu anki işlemci stok hızında ekran kartına darboğaz yapıyor ve düzgün verim alamıyorum. Yeni bir işlemci alana kadar bu sorunu en aza indirgemek için 3.5Ghz'den 4.6Ghz'e overclock yapmayı düşünüyorum. Bunun için de en fazla 350₺ bütçe ile hava soğutma baktım ve Akasa Venom Medusa isimli soğutucuyu buldum. Kalite olarak ne kadar iyidir ne kadar kötüdür bilemiyorum fakat hava akımı değerleri ve bakır tabanı çok verimli duruyor.

Onun dışında sıvı soğutma olarak Aerocool Likai240 240mm isimli soğutucuyu buldum, Aerocool markasının yaptığı bu soğutucu ile bahsettiğim overclock işlemini rahatça yapabilir miyim? En fazla 350₺ olmak üzere (sıvı soğutma olursa daha iyi olur) soğutucu önerilerinize de açığım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bekleyebilirseniz bunun stoğunu bekleyin:
be quiet! Dark Rock 4 İşlemci soğutucu BK021 İşlemci Fanı - Nanokatalog
Ben bu soğutucudan aldım çok sessiz ve çok güzel soğutuyor bence beklemeye değer.

Veya bundanda alabilirsiniz:
Cryorig H5 Universal İşlemci soğutucu CR-H5A İşlemci Fanı - Nanokatalog (Sanırım bu soketinize uymuyor.)
Bu fiyatlarda sıvı soğutmalar iyi olmaz. Ancak Geympavır alırsınız tahminimce.
Gamepower almayı düşünmüyorum açıkçası, kulaklık olarak medusa isimli modelini aldım fakat o kadar da kaliteli bir marka olmadığına kanaat getirdim, ondan dolayı kalite olarak orta seviye markaları seçmeyi istiyorum.

Gamepower almayı düşünmüyorum açıkçası, kulaklık olarak medusa isimli modelini aldım fakat o kadar da kaliteli bir marka olmadığına kanaat getirdim, ondan dolayı kalite olarak orta seviye markaları seçmeyi istiyorum.
Zaten bende Gamepower alın demedim ki. O fiyatlarda aşağı yukarı o seviye sıvı soğutma alırsınız dedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı